Tämä hankintamenettely käydään seuraavan alustavan aikataulun mukaan:
8.6. – Kysymykset koskien osallistumishakemusvaihetta tai sen osia
8.6. – Vastaukset kysymyksiin tarjouspalvelussa
21.6. – Osallistumishakemuksen palautus
26.6. – Tarjoajien valinta ja valinnasta tiedotus
26.6. – Alustava tarjouspyyntö liitteineen julkaistaan
13.7. – Kysymykset alustavaa tarjouspyyntöä koskien
13.7. – Vastaukset kysymyksiin tarjouspalvelussa