II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Přetěsňování spárořezu a sanace trhlin v CB / AB 2018-2021
II.1.2)Main CPV code45233139 Highway maintenance work
II.1.4)Short description:
Předmětem zakázky je výběr vhodného uchazeče, který bude na vyzvání zadavatele provádět stavební práce, spočívající v přetěsňování spárořezu a v opravách trhlin či poškozených hran cementobetonového krytu nebo v opravách trhlin v asfaltové obrusné vrstvě na dálnicích, které jsou ve správě příslušných Středisek správy a údržby dálnic (SSÚD).
II.1.5)Estimated total valueValue excluding VAT: 377 590 000.00 CZK
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for all lots
II.2)Description
II.2.1)Title:
Přetěsňování spárořezu a sanace trhlin v CB / AB 2018-2021, Část 1
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)45233139 Highway maintenance work
II.2.4)Description of the procurement:
Přetěsňování spárořezu a sanace trhlin v CB / AB 2018-2021, Část 2
Lot No: 2
Přetěsňování spárořezu a sanace trhlin v CB / AB 2018-2021, Část 3
Lot No: 3
Přetěsňování spárořezu a sanace trhlin v CB / AB 2018-2021, Část 4
Lot No: 4
Přetěsňování spárořezu a sanace trhlin v CB / AB 2018-2021, Část 5
Lot No: 5