A módosítások jellege és mértéke (a szerződés esetleges korábbi módosításainak feltüntetésével együtt):
Szerződés aláírásának dátuma: 2021.11.09.
Jelen szerződésmódosítás a szerződés 1. számú módosítása. A szerződésmódosítás aláírásának napja: 2022.02.07.
Megrendelő a Szerződés Egyéb rendelkezéseinek 15. pontjában foglaltaknak megfelelően 2021. november 25. napján kelt levelében értesítette a Tervezőt a szükséges forrás rendelkezésére állásáról és egyúttal a Szerződés hatályba lépéséről.
2. A Szerződés „A szerződés tartalma, a Felek jogai és kötelezettségei” elnevezésű fejezetének 16. pontja az alábbiak szerint módosul:
„A Tervező végteljesítési határideje: 180 nap
A koncepció terv átadásának határideje a szerződés hatálybalépésétől számított 30 naptári nap.
A bírálati tervdokumentáció (amely tartalmazza az engedélyezési tervdokumentációt is) átadásának határideje a szerződés hatálybalépésétől számított 126 naptári nap.
Megrendelő előteljesítést - Megrendelővel egyeztetett módon - elfogad.”
Eredeti szöveg: "A Tervező végteljesítési határideje: 180 nap
Az engedélyezési tervdokumentáció átadásának határideje a szerződés hatálybalépésétől számított 75 naptári nap.
Megrendelő előteljesítést - Megrendelővel egyeztetett módon - elfogad."