Tájékoztató az eljárás eredményéről – Közszolgáltatások
A közbeszerzési eljárás eredménye
Jogalap:
2014/25/EU irányelv
I. szakasz: Ajánlatkérő
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Használt, többfunkciós helyközi/távolsági kivitelű, kéttengelyes szóló (M3/II. osztályú) autóbusz beszerzése zárt végű pénzügyi lízingkonstrukcióban.
II.1.2)Fő CPV-kód34121100 Tömegközlekedési buszok
II.1.4)Rövid meghatározás:
II.1.6)Részekre vonatkozó információkA beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)34121100 Tömegközlekedési buszok
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
49 db használt, többfunkciós, helyközi/távolsági kivitelű, kéttengelyes szóló (M3/II. osztályú) autóbusz beszerzése zárt végű pénzügyi lízingkonstrukcióban.