Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Supplies - 253324-2022
Poland-Zabrze: Antiseptics and disinfectants
2022/S 093-253324
Contract notice
Supplies
Legal Basis:
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
DOSTAWA ŚRODKÓW DEZYNFEKCYJNYCH
Reference number: ZP/15/PN/2022
II.1.2)Main CPV code
33631600 Antiseptics and disinfectants
II.1.4)Short description:
Przedmiotem zamówienia jest DOSTAWA ŚRODKÓW DEZYNFEKCYJNYCH, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 i szczegółowym formularzu ofertowo - cenowym stanowiącym załącznik 1a do SWZ oraz we wzorze umowy stanowiącym część IV SWZ.
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lots
This contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for all lots
II.2)Description
II.2.1)Title:
Dostawa preparatu do szybkiej dezynfekcji powierzchni
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)
II.2.4)Description of the procurement:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa preparatu do szybkiej dezynfekcji powierzchni, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 i szczegółowym formularzu ofertowo-cenowym stanowiącym załącznik 1a do SWZ.
Dostawa preparatu do mycia i dezynfekcji dużych powierzchni
Lot No: 2
Przedmiotem zamówienia jest dostawa preparatu do mycia i dezynfekcji dużych powierzchni, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 i szczegółowym formularzu ofertowo-cenowym stanowiącym załącznik 1a do SWZ.
Dostawa preparatu do manualnej dezynfekcji narzędzi, endoskopów
Lot No: 3
Przedmiotem zamówienia jest dostawa preparatu do manualnej dezynfekcji narzędzi, endoskopów, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 i szczegółowym formularzu ofertowo-cenowym stanowiącym załącznik 1a do SWZ.
Dostawa preparatów do mycia i dezynfekcji endoskopów
Lot No: 4
Przedmiotem zamówienia jest dostawa preparatów do mycia i dezynfekcji endoskopów, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 i szczegółowym formularzu ofertowo-cenowym stanowiącym załącznik 1a do SWZ.
Dostawa preparatu do dezynfekcji aparatów do hemodializ
Lot No: 5
Przedmiotem zamówienia jest dostawa preparatu do dezynfekcji aparatów do hemodializ, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 i szczegółowym formularzu ofertowo-cenowym stanowiącym załącznik 1a do SWZ.
Dostawa preparatów do higieny ciała i rąk
Lot No: 6
Przedmiotem zamówienia jest dostawa preparatów do higieny ciała i rąk, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 i szczegółowym formularzu ofertowo-cenowym stanowiącym załącznik 1a do SWZ.