Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:Reference number: AFB2022-195095
II.1.2)Main CPV code09331000 Solar panels
II.1.4)Short description:
In het kader van het Programma Duurzaamheid en de huidige beleidsdoelen van de Gemeente Amsterdam (Routekaart Amsterdam Klimaatneutraal 2050), wenst de panden in eigendom en beheer bij Gemeentelijk Vastgoed te verduurzamen door het plaatsen van zonnepanelen op het dak.
De werkzaamheden bestaan uit het leveren & installeren en beheer & onderhoud van zonnestroomsystemen op de daken van circa 21 panden van Gemeentelijk Vastgoed met een totaal vermogen van circa 700 kiloWattpiek (kWp). De zonnepanelen dienen te worden aangesloten op de elektrische installaties van de panden. De aanbesteding omvat tevens een onderhoudscontract voor een periode van 5 jaar.
De Opdracht wordt verdeeld in 3 percelen. De Gemeente wenst een Raamovereenkomst te sluiten met leverancier per perceel voor een periode van 2 jaar, met de optie op de opdracht twee keer met één jaar te kunnen verlengen. De geschatte (initiële) opdrachtwaarde is €300.000 per perceel. De maximale opdrachtwaarde is €2.000.000.
II.1.5)Estimated total valueValue excluding VAT: 900 000.00 EUR
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for all lots
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)09331000 Solar panels
II.2.4)Description of the procurement:
Perceel 1
Geschatte opdrachtwaarde €300.000
Kantershof 633
Karspeldreef 500
Klaprozenweg 91
Meteorenweg 266
Parelstraat 1
Rozenburglaan 2
Wisseloord 102
Perceel 2
Geschatte opdrachtwaarde: €300.000 President Kennedylaan 923Tolstraat 182Voormalige Stadstimmertuin 4-6Buiksloterweg 5CPontanusstraat 278-BTweede Nassaustraat 8Lutmastraat 81
Perceel 3
Geschatte opdrachtwaarde: 300.000 Meerhuizenplein 4Smaragdplein 3Tweede van der Helststraat 72Nieuwe Achtergracht 100Nathan F. Israelweg 3Geldershoofd 80-82Jac Veltmanstraat 427