II.1)Scope of the procurement
II.1.2)Main CPV code33600000 Pharmaceutical products
II.1.4)Short description: II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)33652100 Antineoplastic agents
II.2.4)Description of the procurement:
1 Trofosfamid 50 mg x 50 tabl. *IMPORT DOCELOWY * W przypadku zamówienia "na Ratunek" wymagany czas dostawy 48 h OP 4
II.2.2)Additional CPV code(s)33692500 Injectable solutions
1 Dekstran 10% (100mg/ml) 40 000 250 ml x 1 flakon szklany * FL 10
II.2.2)Additional CPV code(s)33651200 Antimycotics for systemic use
1 Flukonazol 2mg/1ml roztw. do infuzji 100 ml x 1 fl. * Preparat dopuszczony do stosowania u noworodków FL 2000
II.2.2)Additional CPV code(s)33641100 Gynaecological anti-infectives and antiseptics
1 Nystatyna 100 000 j.m. x 10 tabl. dopochw. * Preparat dopuszczony do stosowania u dzieci > 12 r.ż. OP 3
II.2.2)Additional CPV code(s)33661700 Other nervous system medicinal products
1 Hydroksyzyny chlorowodorek 2 mg/ml syrop 200 ml x 1 fl. * Preparat dopuszczony do stosowania u dzieci w dawce zależnej od masy ciała FL 280
II.2.2)Additional CPV code(s)33631000 Medicinal products for dermatology
1 Acyklowir 50mg/1g krem 5 g x 1 szt. SZT 50
II.2.2)Additional CPV code(s)33622000 Medicinal products for the cardiovascular system
1 Digoksyna 100 mcg x 30 tabl. * Preparat dopuszczony do stosowania u dzieci > 0 m.ż. w dawce zależnej od masy ciała OP 3
II.2.2)Additional CPV code(s)33612000 Medicinal products for functional gastrointestinal disorders
1 Syrop przeciwrefluksowy z alginianem magnezu typu Gastrotuss Baby 180 ml x 1fl. * Preparat dopuszczony do stosowania u noworodków FL 200
II.2.2)Additional CPV code(s)33642100 Pituitary, hypothalamic hormones and analogues
1 Gonadorelina 0,1mg/ml x 1 amp. *IMPORT DOCELOWY AMP 120
II.2.2)Additional CPV code(s)33692300 Enteral feeds
1 Glukoza 400mg/1ml (40%) roztw. do wstrzyk. 10 ml x 10 amp. * Preparat dopuszczony do stosowania u dzieci OP 90
II.2.2)Additional CPV code(s)33651100 Antibacterials for systemic use
1 Klindamycyny fosforan 300mg/2ml roztw. do wstrzyk. i infuzji x 5 amp. a 2 ml * Preparat dopuszczony do stosowania u dzieci > 1 m.ż. OP 800
II.2.2)Additional CPV code(s)33675000 Antihistamines for systemic use
1 Cetyryzyny dichlorowodorek (10 mg/1 ml) krople doustne 10 ml x 1 fl. * Preparat dopuszczony do stosowania u dzieci > 2 r.ż. FL 200
1 Cefuroksymu aksetyl 125 mg/5 ml granulat do sporz. zaw. doust. 50 ml x 1 fl. * Preparat dopuszczony do stosowania u dzieci > 3 m.ż. FL 80
2 Cefuroksymu aksetyl 250mg/5ml gran. do sporz. zaw. doust. 50 ml x 1 fl. * Preparat dopuszczony do stosowania u dzieci > 3 m.ż. FL 80
II.2.2)Additional CPV code(s)33661100 Anaesthetics
1 Midazolam 50 mg/10 ml roztw. do wstrzyk. x 5 amp. a 10 ml * Preparat dopuszczony do stosowania u dzieci > 0 m.ż. OP 150
II.2.2)Additional CPV code(s)33692100 Infusion solutions
1 Woda do wstrzyknięć 10 ml x 100 amp. plastikowych OP 900
1 Worykonazol 40 mg/ml proszek do sporz. zaw. doustnej 45 g x 1 flak. * Preparat dopuszczony do stosowania u dzieci > 2 r.ż. OP 2
1 Amoksycylina + kwas klawulanowy (600mg+42,9mg)/5ml proszek do sporz. zawiesiny doustnej 50 ml x flakon * Preparat dopuszczony do stosowania u dzieci ? 3 m.ż. FL 120
II.2.2)Additional CPV code(s)33674000 Cough and cold preparations
1 Bromheksyny chlorowodorek 2 mg/5 ml syrop 120 ml smak malinowy x 1 fl. * Wymagana wielkość opakowania 120 ml * Wymagany produkt leczniczy * Preparat dopuszczony do stosowania u dzieci od 2 r.ż. FL 10
1 Klarytromycyna 250 mg/5 ml granulat do sporz. zaw. doust. 60 ml x 1 fl. * Preparat dopuszczony do stosowania u dzieci > 6 m.ż. FL 100
II.2.2)Additional CPV code(s)33662100 Ophthalmologicals
1 Klotrimazol 10 mg/ml krople do uszu x 20 ml* FL 3
II.2.2)Additional CPV code(s)33690000 Various medicinal products
1 Preparat p/odleżynom typu PC 30V 100 ml x 1 fl. FL 10
1 Bromowodorek galantaminy 2.5 mg/1 ml roztwór do wstrzyk. x 10 amp. * Preparat dopuszczony do stosowania u dzieci > 1 r.ż. OP 40
II.2.2)Additional CPV code(s)33616000 Vitamins
1 Tiaminy chlorowodorek 100 mg + pirydoksyna 200 mg + cyjanokobalamina 0.2 mg x 20 tabl. powl. * OP 6
II.2.2)Additional CPV code(s)33691100 Antiprotozoals
1 Pentamidyna 300 mg x 1 fiol. * IMPORT DOCELOWY * W przypadku zamówienia "na Ratunek" wymagany czas dostawy 48 h FIOL 20
II.2.2)Additional CPV code(s)33190000 Miscellaneous medical devices and products
1 Komora inhalacyjna AeroChamber FLOV-VU z maską dla dzieci od 1 do 5 r.ż. (żółty) x 1 szt. SZT 10
II.2.2)Additional CPV code(s)33621100 Antithrombotic agents
1 Alteplaza 20 mg proszek i rozpuszcz. do sporz. roztw. do infuzjii x 1 fiol.+ 20 ml rozpuszcz. (aqua pro inj.) * W przypadku zamówienia "na Ratunek" wymagana dostawa w ciągu 8h OP 30
II.2.2)Additional CPV code(s)33610000 Medicinal products for the alimentary tract and metabolism
1 Mesalazyna 250 mg x 100 tabl. dojelitowych * Preparat dopuszczony do stosowania u dzieci powyżej 6 r.ż. OP 5
1 Alantan 0,5% zasypka 100 g x 1 szt. * Preparat dopuszczony do stosowania u dzieci > 1 miesiąca życia SZT 80
1 Klofarabina 1mg/1ml koncentrat do sporz. roztw. do infuzji 20 ml x 1 fiolka * Lek musi się znajdować na urzędowej liście leków refundowanych stosowanych w chemioterapii * Preparat dopuszczony do stosowania u dzieci ? 1 r.ż. w dawce zależnej od pola powierzchni ciała pacjenta * W przypadku zamówienia "na Ratunek" wymagana dostawa w ciągu 8h FIOL 30
1 Bortezomib 1 mg proszek do sporz. roztw. do wstrzyk. x 1 fiol. * Lek musi się znajdować na urzędowej liście leków refundowanych dostępnych w ramach chemioterapii * W przypadku zamówienia "na Ratunek" wymagana dostawa w ciągu 8h FIOL 10
II.2.2)Additional CPV code(s)33670000 Medicinal products for the respiratory system
1 Acetylocysteina 100 mg/ml roztwór do infuzji x 5 amp. a 3 ml * Preparat dopuszczony do stosowania u dzieci > 2 r.ż. * W przypadku zamówienia "na Ratunek" wymagana dostawa w ciągu 8h OP 450
II.2.2)Additional CPV code(s)33615000 Medicinal products used in diabetes
1 Morfiny siarczan 10 mg/1 ml roztwór do wstrzyk. x 10 amp. a 1 ml * Preparat dopuszczony do stosowania u noworodków OP 60
1 Natrium chloratum 0.9% roztwór do infuzji worek typu Viaflo 50 ml x 1 szt. * Worki muszą posiadać udokumentowane badania stabilności z cytostatykami * Wymagana możliwość dostrzyknięcia nie mniej niż 80 ml roztworu SZT 17000
1 Woda do przepłukiwań, jałowa, w opak. polietylenowym stojącym typu Ecolav 250ml x 1 fl. FL 8000
2 Woda do przepłukiwań, jałowa, w opak. polietylenowym stojącym typu Ecolav 500ml x 1 fl. FL 2000
1 Rifaksymina 200 mg x 28 tabl. powl. * Preparat dopuszczony do stosowania u dzieci od 12 r.ż. OP 25
II.2.2)Additional CPV code(s)33692510 Intravenous fluids
1 Dieta kompletna normokaloryczna (1 kcal/ml) z dodatkiem błonnika dla dzieci od 7 do 12 roku życia Nutrini Max Multi Fibre 500 ml x 1 szt SZT 400
2 Kompletna hiperkaloryczna (1,5 kcal/ml), bogatobiałkowa dieta dla dzieci od 7 do 12 roku życia Nutrini Max Energy 500 ml x 1 szt SZT 400
3 Kompletna hiperkaloryczna (1,5 kcal/ml), bogatobiałkowa dieta z dodatkiem błonnika (6 rodzajów błonnika) dla dzieci od 7 do 12 roku życia Nutrini Max Energy Multi Fibre 500 ml x 1 szt SZT 500
4 Dieta kompletna wysokoenergetyczna (1,5kcal/ml), bezglutenowa z dodatkiem 6 rodzajów błonnika, zaw. białka serwatkowe i kazeinowe oraz kwasy tłuszczowe EPA i DHA Nutrini Energy Multi Fibre 500 ml x 1 szt. SZT 800
5 Dieta kompletna wysokoenergetyczna i bogato białkowa, z zawartością tłuszczy LCP, dla niemowląt o masie ciała do 9 kg Infatrini 125 ml x 24 fl. OP 300
6 Dieta kompletna wysokoenergetyczna (1kcal/ml) peptydowa dla niemowląt od urodz. i dzieci do 18 mies. życia Infatrini Peptisorb 200 ml x 4 fl. OP 600
7 Dieta kompletna normokaloryczna (1,0 kcal/ml), zawierająca tłuszcze MCT, do stosowana w stanach niedożywienia, dla dzieci powyżej 1 r.ż. Isosource Junior płyn 500 ml x 1 szt. SZT 500
8 Dieta kompletna normokaloryczna oparta na hydrolizowanych białkach serwatkowych, zawierająca 12% białka, 34% tłuszczy, 54% węglowodanów, do podawania doustnego lub przez zgłębnik Peptamen Junior proszek 400 g OP 300
9 Preparat mlekozastępczy hipoalergiczny dla niemowląt od urodzenia Bebilon Pepti MCT 450 g x 1 szt. SZT 240
*dotyczy wszystkich pozycji * Nie zamieniać! Diety przeznaczone do kontynuacji żywienia dojelitowego pacjentów w warunkach domowych. * Zamawiający wymaga transportu do miejsca zamieszkania pacjentów zakwalifikowanych do domowego żywienia dojelitowego. * Zamawiający wymaga użyczenia pomp do podaży diet.
1 Klarytromycyna 250 mg x 14 tabl. powl. * Preparat dopuszczony do stosowania u dzieci od 12 r.ż. OP 40
2 Klarytromycyna 500 mg x 14 tbl powl. * Preparat dopuszczony do stosowania u dzieci od 12 r.ż. OP 10
II.2.2)Additional CPV code(s)33731110 Intraocular lenses
1 Soczewka wewnątrzgałkowa, z akrylu hydrofobowego Vivinex, asferyczna, żółta, o współczynniku refrakcji 1,548, posiadająca filtr UV i filtr światła niebieskiego. Wymagany dioptraż od+19,0 Dpt do +22,0 Dpt x 1 szt. *Soczewka z injektorem o przekroju tipa 1,70 mm *Średnica części optycznej 6 mm *Długość całkowita soczewki 13 mm *Hapteny odwrócone, teksturowane, szorstkie SZT 5
1 Acyklowir (30 mg/g) 3% maść do oczu 4.5 g x 1 szt. * SZT 40
1 Maść do oczu z witaminą A, E i D-pantenolem, bez dodatku konserwantów x 5 g SZT 30
1 Amikacyna 500 mg/2 ml roztw. do wstrzyk. i infuzji x 1 amp. * Preparat dopuszczony do stosowania u noworodków i wcześniaków AMP 3800
1 Winkrystyny siarczan 1 mg/ml roztw. do wstrzyk. x 1 fiol. a 1 ml * Lek musi się znajdować na urzędowej liście leków refundowanych stosowanych w chemioterapii * Preparat dopuszczony do stosowania u dzieci w dawce zależnej od masy ciała FIOL 900
II.2.2)Additional CPV code(s)33622600 Beta-blocking agents
1 Sotalolu chlorowodorek 40 mg x 60 tabl. * OP 5
II.2.2)Additional CPV code(s)33617000 Mineral supplements
1 Żelaza (II) glukonian 200 mg x 50 tabl. * Wymagany produkt leczniczy * Preparat dopuszczony do stosowania u dzieci od 3 r.ż. OP 15
II.2.2)Additional CPV code(s)33692200 Parenteral nutrition products
1 Koncentrat pierwiastków śladowych przeznaczony dla dzieci do sporz. roztw. do infuzji i żywienia pozajelitowego w pediatrii typu Peditrace 10 ml x 1 fiol. * Preparat dopuszczony do stosowania u niemowląt FIOL 1000
2 Jałowa, liofilizowana mieszanina witamin rozpuszcz. w wodzie, do sporz. roztw. do wlewów i żywienia pozajelitowego w pediatrii typu Soluvit N 10 ml x 10 fiol. * Preparat dopuszczony do stosowania u noworodków OP 130
*dotyczy obu pozycji * Nie zamieniać! Preparaty skonfigurowane pod kątem współczynnika przepływu z mieszalnikiem Kabi Help
1 2 mld pałeczek Lactobacillus rhamnosus proszek do sporz. zaw. doust. x 10 amp. * Preparat dopuszczony do stosowania u niemowląt * Wymagany produkt leczniczy OP 3000
1 Koncentrat sylimarynowy 35 mg (wyciąg z łuski ostropestu plamistego 50 mg) x 60 draż. * Wymagany produkt leczniczy * Preparat dopuszczony do stosowania u dzieci > 12 r.ż. OP 120
II.2.2)Additional CPV code(s)33631600 Antiseptics and disinfectants
1 Metylrozaniliny chlorowodorek 1% roztwór spirytusowy 20 ml x 1 fl. FL 30
II.2.2)Additional CPV code(s)33661200 Analgesics
1 Ibuprofen 200 mg/5 ml zaw. doustna forte 100 ml x 1 fl. * Preparat dopuszczony do stosowania u dzieci > 3 m.ż. FL 530
1 Metylosiarczan neostygminy 0.5 mg/ml roztw. do wstrzyk. x 10 amp. a 1 ml * Preparat dopuszczony do stosowania u niemowląt > 0 miesiąca życia OP 25
1 Glukoza 400 mg/ml (40%) płyn do infuzji 500 ml butelka stojąca z dwoma niezależnymi gumowymi membranami i dwoma jałowymi portami x 1 szt. SZT 1100
1 0.5% Chlorowodorek bupiwakainy (5 mg/ml) roztw. do wstrzyk. 10 ml x 10 amp. * Preparat dopuszczony do stosowania u dzieci powyżej 1 r.ż. * W przypadku zamówienia "na Ratunek" wymagana dostawa w ciągu 8h OP 40
1 Flukonazol 5 mg /1ml syrop 150 ml x 1 fl. * Preparat dopuszczony do stosowania u noworodków i niemowląt FL 20
II.2.2)Additional CPV code(s)33642200 Corticosteroids for systemic use
1 Deksametazonu fosforan 4mg/1ml roztw. do wstrzyk. x 10 amp.a 1ml * Preparat dopuszczony do stosowania u dzieci w dawce zależnej od masy ciała OP 720
1 Mannitol (200 mg/ml) 20% roztwór do infuzji 100 ml x 1 flakon szklany * WYMAGANE OPAKOWANIA SZKLANE * Preparat dopuszczony do stosowania u dzieci > 12 r.ż. FL 200
II.2.2)Additional CPV code(s)33661000 Medicinal products for the nervous system
1 Cerebrolizyna 215.2 mg/ml (mieszanina peptydów otrzym. z mózgu świni) roztw. do wstrzyk. i infuzji x 5 amp. a 5 ml * W przypadku zamówienia "na Ratunek" wymagana dostawa w ciągu 8h * Preparat dopuszczony do stosowania u dzieci OP 10
1 Butamiratu cytrynian (7,5 mg/ 5 ml) syrop dla dzieci 100 ml * Preparat dopuszczony do stosowania u dzieci od 3 r.ż. FL 20
1 Etomidat 20 mg/10 ml emulsja do wstrzyk. x 10 amp a 10 ml * Preparat dopuszczony do stosowania u dzieci > 6 m.ż. w dawce zależnej od masy ciała OP 80
1 Natrium chloratum x 100 g * OP 20
1 Balsam peruwiański x 100 g OP 8
II.2.4)Description of the procurement: II.2.5)Award criteriaPrice
1 Aminofilina x 10 g OP 2
1 Masło kakaowe (wiórki) x 500 g OP 2
II.2.2)Additional CPV code(s)33680000 Pharmaceutical articles
1 Kapsułki skrobiowe nr 2 x 250 szt. OP 720
2 Kapsułki skrobiowe nr 3 x 250 szt. OP 40
3 Kapsułki skrobiowe nr 4 x 250 szt. OP 28
4 Kapsułki skrobiowe nr 5 x 250 szt. OP 8
5 Kapsułki skrobiowe nr 6 x 250 szt. OP 16
1 Sterylna zawiesina acetonidu triamcynolonu w roztworze soli o pH 7.2 typu VITREAL S 2 ml x 1 fl. FL 2
II.2.2)Additional CPV code(s)33694000 Diagnostic agents
1 Fluoresceinowe, sterylne paski diagnostyczne x 100 szt. OP 3
II.2.2)Additional CPV code(s)33141800 Dental consumables
1 Caryosan ( 30 g proszek + 30 g proszek + 25g płyn ) OP 3
1 Calcicur 2,5 g strzykawka SZT 3
II.2.2)Additional CPV code(s)33130000 Dental and subspecialty instruments and devices
1 Formokrezol x 10 g OP 2
1 Fenobarbital sodowy 40 mg x 1 fiol. + amp. 2 ml rozp. * IMPORT DOCELOWY * W przypadku zamówienia "na Ratunek" wymagana dostawa w ciągu 24h OP 40
1 Somatoliberyna 50 mcg x 1 amp. * IMPORT DOCELOWY AMP 3
1 Picibanil 0,2 KE x 5 amp. * IMPORT DOCELOWY OP 4
1 Dietylkarbamazyna 100 mg x 20 tabl. *IMPORT DOCELOWY * W przypadku zamówienia "na Ratunek" wymagana dostawa w ciągu 48h OP 2
1 Klobazam 10 mg x 20 tabl. * Preparat dopuszczony do stosowania u dzieci > 6 r.ż. OP 5
1 Kompleks wodorotlenku żelaza (III) z dekstranem 100 mg Fe(III) /2 ml roztw. do wstrzyk. x 50 amp. * Preparat dopuszczony do stosowania u dzieci w dawce zależnej od masy ciała OP 5
1 Maść zawierająca bezbiałkowy dializat z krwi cieląt 2.07 mg/g typu Solcoseryl 20g x 1szt. * Preparat dopuszczony do stosowania u dzieci > 12 r.ż. SZT 240
2 Żel zawierajacy bezbiałkowy dializat z krwi cieląt 4.15 mg/g typu Solcoseryl 20 g x 1szt. * Preparat dopuszczony do stosowania u dzieci > 12 r.ż. SZT 140
3 Żel do oczu zawierający bezbiałkowy dializat z krwi cieląt (8.3 mg/g) typu Solcoseryl 5 g x 1 szt. * Preparat dopuszczony do stosowania u dzieci > 12 r.ż. SZT 10
II.2.2)Additional CPV code(s)33651520 Immunoglobulins
1 Immunoglobulina zawierająca ludzkie przeciwciała anty- HBs 1000 j.m. x 1amp. roztw. do wstrzyk. domięśniowych * Preparat dopuszczony do stosowania u dzieci w dawce zależnej od masy ciała * W przypadku zamówienia "na Ratunek" wymagana dostawa w ciągu 8h AMP 10
1 Immunoglobulina ludzka przeciw wirusowi Varicella-zoster (25j.m./1ml) 5 ml x 1 amp. AMP 10
2 Immunoglobulina ludzka przeciw wrusowi Varicella-zoster (25j.m./1ml) 20 ml x 1 amp. AMP 20
* dotyczy obu pozycji * IMPORT DOCELOWY * Preparat dopuszczony do stosowania u noworodków * Wymagana dostawa "na Ratunek" w ciągu 8h w dni robocze, soboty, niedziele i święta * Wymagany dostęp do numeru Ratunkowego przez 24h
1 Immunoglobulina ludzka z przeciwciałami przeciw wirusowemu zapaleniu wątroby typu B 50 j.m./ml roztw. do infuzji x 1 fiol. a 10 ml * Wymagana dostawa "na Ratunek" w ciągu 8h * Preparat dopuszczony do stosowania u noworodków * Wymagany dostęp do numeru Ratunkowego przez 24h FIOL 5
1 Immunoglobulina ludzka normalna (IV Ig) do podaży dożylnych 50g/l roztw. do infuzji x 1 fiol. a 100 ml FIOL 90
2 Immunoglobulina ludzka normalna (IV Ig) do podaży dożylnych 50 g/l roztw. do infuzji x 1fiol. a 20 ml FIOL 30
* dotyczy obu pozycji * Leki muszą się znajdować na liście leków refundowanych dostępnych w ramach programu lekowego * Preparat dopuszczony do stosowania u dzieci > 0 m.ż. w dawce zależnej od masy ciała
1 Polyacrylate w 40% roztworze glicerolu preparat do iniekcji 1 ml + igła z ujściem bocznym x 1 zestaw * Preparat niewchłanialny, przeznaczony do ostrzykiwania moczowodów u dzieci OP 15
1 100% eter poliwinylobutylowy Balsam Szostakowskiego płyn do użyt. zew. 110 ml x 1 fl. FL 8
1 Kompleks cukrzanu żelaza (III), (stabilizowany koloid) 100 mg/5 ml roztw. do wstrzyk. i infuzji x 5 amp. * Preparat dopuszczony do stosowania u dzieci w dawce zależnej od masy ciała OP 3
1 Granudacyn roztwór do płukania ran 250 ml spray * Nie zamieniać! Produkt dla pacjentów z EB SZT 130
1 Secura No-Sting Barrier Film chusteczki x 50 szt. * Nie zamieniać! Produkt dla pacjentów z EB OP 20
II.2.2)Additional CPV code(s)33140000 Medical consumables
1 Malyugin Ring pierścień do rozszerzania źrenicy podczas operacji zaćmy x 1 szt. SZT 2
II.2.2)Additional CPV code(s)33185300 Otolaryngology implant
1 Implant oczodołowy, bioceramiczny, rozmiar do wyboru (16mm, 17mm, 18mm, 19mm, 20mm, 21mm lub 22mm) x 1szt. SZT 2
1 Siateczka do implantu oczodołowego x 1 szt. SZT 2
1 Materiał do operacji opadnięcia powieki Sonda Ptosis Probe S3-1000 (silikonowa taśma z końcówką metalową do operacji ptozy z podwieszeniem na m. czołowym) x 3 szt. OP 4
1 Wszczep oczodołowy perforowany połowiczy S6-2230 śred.20 mm x 1 szt. SZT 2
II.2.2)Additional CPV code(s)33141560 Human organs
1 Owodnia rozmiar 3 cm x 3 cm x 1 szt. SZT 2
1 Zastawka Ahmeda do operacji jaskry u dzieci FP8 x 1 szt. SZT 4
1 Pierścień dotorebkowy Cionni do fiksacji śródtwardówkowej (do stosow. u dzieci) rozmiar do wyboru x 1 szt. SZT 4
1 Adapter do fiolki do rozpuszczania leków i wyrównywania ciśnienia w systemie zamkniętym. Do fiolek o średnicy 20 mm. Zamknięty system umożliwiający rozpuszczenie liofilizowanego leku oraz pobranie roztworu z fiolki do strzykawki. Posiada plastikową igłę wdłużnie ściętą umożliwiającą maksymalne pobranie leku z fiolki, podwójną membranę elastomerową gwarantującą suche połączenia, rozszerzającą się komorą zewnętrzną o objętości 100 ml. Zabezpiecza przed wyciekiem oraz uwalnianiem areozoli, oparów niebezpiecznych substancji. Bez PCV. Posiada kod ONB nadany przez FDA. SZT 700
2 Urządzenie umożliwiające dodanie roztworu leku do worka z płynem infuzyjnym. Służący do podawania leku bezpośrednio do worka z płynem infuzyjnym poprzez kompatybilne połączenie z urządzeniem do przenoszenia leku w strzykawce.Przyrząd umożliwia podłączenie standardowego zestawu infuzyjnego, jałowe, pakowane oddzielnie (pojedynczo) SZT 400
3 Bezigłowe urządzenie do bezpiecznego przenoszenia leków w strzykawce z końcówką luer lock. Urządzenie (łącznik), umożliwiające pobranie roztworu leku cytostatycznego (cytotoksycznego) z fiolki, bezpieczne przeniesienie w strzykawce i dodanie do pojemnika z płynem infuzyjnym lub w miejsce wkłucia dożylnego, tworząc zamknięty, szczelny system, posiadający elastomerowe membrany, gwarantujące suchość połączeń. Bez PCV. Przyrząd posiada mechanizm uniemożliwiający ponowne odkręcenie go od strzykawki. SZT 500
4 Urządzenie umożliwiające dodanie roztworu leku do worka z płynem infuzyjnym. Służący do podawania leku bezpośrednio do worka z płynem infuzyjnym poprzez kompatybilne połączenie z urządzeniem do przenoszenia leku w strzykawce.Przyrząd umożliwia podłączenie standardowego zestawu infuzyjnego, jałowe, pakowane oddzielnie (pojedynczo) SZT 400
5 Zamknięty system do transferu leków między strzykawkami, złożony z połączonych ze sobą dwóch łączników bezigłowych, zespolonych podstawami korpusow. Łączniki posiadają jednoelementową, silikonową membraną z gładką powierzchnią do dezynfekcji (jednorodna materiałowo powierzchnia styku końcówki Luer na drodze przepływu płynu), prosty tor przepływu, wnętrze pozbawione części mechanicznych i metalowych, umożliwiają przepływ 150 – 160 ml/min. Łączniki działające w systemie podzielnej membrany z wewnętrzną tępą kaniulą. Długość robocza łącznika 2-2,5 cm, długość całkowita 3 cm. Przestrzeń martwa systemu do 0,12 ml. Zestaw nie zawiera lateksu, PCV, DEHP i części metalowych. Produkt sterylny, pakowany pojedynczo. SZT 500
II.2.2)Additional CPV code(s)33181100 Haemodialysis devices
1 Dren łączący Transfer Set SZT 60
2 Adapter tytanowy SZT 20
1 Metylofenidatu chlorowodorek 10 mg x 30 tabl. * Preparat dopuszczony do stosowania u dzieci od 6 r.ż. OP 1
1 Bezigłowy przyrząd z portem igłowym do worka infuzyjnego z wbudowanym łączem, kompatybilny z adapterem strzykawki i powszechnie dostępnymi workami i plastikowymi butelkami infuzyjnymi. Zakończenie portu igłowego Luer Lock "męski" z korkiem "Flow Stop" zapobiegający wyciekom. Całkowita długość 40 cm. Bez lateksu i DEHP. Sterylny, pakowany pojedynczo, opak. x 100 szt. Przyrząd posiadający zacisk w postaci przesuwnej klamry, zatyczkę zabezpieczajacą ostrze. Kompatybilny ze wszystkimi liniami infuzyjnymi z zakończeniem Luer Lock "żeński". Dżwiękowy sygnał potwierdzający bezpieczeństwo połączenia z łącznikiem na strzykawkę w systemie zamkniętym. Ergonomiczny uchwyt portu igłowego umożliwiający łatwe wkłucie do worka infuzyjnego. OP 10
1 Przyrząd do bezigłowego pobierania preparatu z fiolki z filtrem powietrza 0,2 µm i filtrem cząstek stałych 5 µm oraz zaworem PureSite, kompatybilny z końcówką Luer-Lock. Produkt wolny od PVC, DEHP i lateksu. Opakowanie x 50 szt. * Wykorzystywany w pracowni cytostatycznej jako ochrona przed ryzykiem zanieczyszczenia chemicznego, skażenia pyłem oraz ryzykiem skażenia mikrobiologicznego OP 10
1 Kwas askorbowy 100 mg/ml roztw. do wstrzyk. x 5 amp. a 5 ml * Preparat dopuszczony do stosowania u dzieci OP 400
II.2.2)Additional CPV code(s)33641300 Sex hormones and modulators of the genital system
1 Octan medroksyprogesteronu 150 mg/3,3 ml zaw. do wstrzyk. x 1 fiolka * W przypadku zamówienia "na Ratunek" wymagana dostawa w ciągu 8 h FIOL 30
II.2.2)Additional CPV code(s)33661300 Antiepileptics
1 Kwas walproinowy + walproinian sodu granulki o przedłużonym uwalnianiu 500mg x 30 sasz. * Preparat dopuszczony do stosowania u dzieci w dawce zależnej od masy ciała OP 15
1 Somatostatyna 3 mg pr. i rozp. do sporz. roztw. do wstrzyk. x 1 fiol. + 1 amp. rozp. * W przypadku zamówienia "na Ratunek" wymagana dostawa w ciągu 8 h FIOL 30
II.2.2)Additional CPV code(s)33615100 Insulin
1 Insulina Liprolog Junior KwikPen 100j.m./1ml roztw. do wstrzyk. x 5 wstrzyk. a 3 ml * Nie zamieniać - lek do kontynuacji terapii * Preparat dopuszczony do stosowania u dzieci OP 15
1 Piracetam 3 g/15 ml roztwór do wstrzyk. i infuzji x 4 amp. * W przypadku zamówienia "na Ratunek" wymagana dostawa w ciągu 8 h OP 140
1 Budezonid 0,5mg/1ml zaw. do inhalacji z nebulizatora x 20 pojemników a 2 ml * Preparat dopuszczony do stosowania u dzieci > 6 miesiąca życia, a w zespole krupu u niemowląt OP 130
1 Mitomycyna 10 mg pr. do sporz. roztw. do wstrzyk. x 1 fiol. * FIOL 3