We are happy to announce that the new version of the TED portal is going live on 29.01.2024 (indicative date - to be confirmed!) Interested in discovering the new functionalities, improvements and impact on the users? We invite you to visit our article and find out more about the main new changes and functionalities.
You may get an error message when trying to access the notices listed hereafter. If that is the case, please use the alternative links provided below. We are working on solving the problem. We apologize for the inconvenience.
716246-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:716246-2023:PDFS:FI:HTML
719591-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML
724690-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:724690-2023:PDFS:FI:HTML
731050-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:731050-2023:PDFS:FI:HTML
You may also use the following structure to build the URL of the notices concerned:
https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:NNNNNN-2023:PDFS:LL:HTML, (example: https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML), but please bear in mind that only the original language version of the notice is available
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Dostawa zespołów i elementów wykonawczych i sterujących hydrauliki sterowniczej do sekcji obudów zmechanizowanych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2019 roku (nr grupy 295-15).
Reference number: 701802145
II.1.2)Main CPV code
43140000 Mobile hydraulic-powered mine roof supports
II.1.4)Short description:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29.1.2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. 2017 poz. 1579 ze zm.) oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze.
W postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami, w szczególności składanie ofert, JEDZ oraz dokumentów i oświadczeń, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Oferty wraz z załącznikami oraz JEDZ, pod rygorem nieważności, sporządza się w postaci elektronicznej i opatruje się kwalifikowanym podpisem elektronicznym.
Przedmiotem zamówienia jest dostawa zespołów i elementów wykonawczych i sterujących hydrauliki sterowniczej do sekcji obudów zmechanizowanych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A.
II.1.6)Information about lots
This contract is divided into lots: yes
II.2)Description
II.2.1)Title:
Bloki rozdzielaczy
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)
II.2.4)Description of the procurement:
Bloki rozdzielaczy wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Lot No: 2
Zawory zwrotne
Lot No: 3
Zawory zwrotne wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Bloki zaworowe
Lot No: 4
Bloki zaworowe wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Lot No: 5
Lot No: 6
Lot No: 7
Zawory odcinające
Lot No: 8
Zawory odcinające wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Zawory ograniczające
Lot No: 9
Zawory ograniczające wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Zawory przelewowe
Lot No: 10
Zawory przelewowe wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Zawory szczątkowe
Lot No: 11
Zawory szczątkowe wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Przełącznik obiegu
Lot No: 12
Przełącznik obiegu wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Filtry
Lot No: 13
Filtry wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Zawory redukcyjno przelewowe
Lot No: 14
Zawory redukcyjno przelewowe wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Wskaźniki manometryczne
Lot No: 15
Wskaźniki manometryczne wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Lot No: 16
Zawory iglicowe
Lot No: 17
Zawory iglicowe wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Zawory zwrotne podwójne
Lot No: 18
Zawory zwrotne podwójne wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.