II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Dostawa rozpór stalowych do obudowy chodnikowej dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w latach 2018 2019 w ramach składów konsygnacyjnych
Reference number: 701801385
II.1.2)Main CPV code44462000 Mining struts
II.1.4)Short description:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29.1.2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2015 r. poz. 2164 ze zm.) oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze.
Przedmiotem zamówienia jest dostawa rozpór stalowych do obudowy chodnikowej dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w latach 2018-2019 w ramach składów konsygnacyjnych.
Liczba części zamówienia (zadań) wynosi: 23. Zamawiający przewiduje możliwość złożenia oferty przez jednego Wykonawcę na jedną lub więcej części zamówienia.
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for all lots
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)44462000 Mining struts
II.2.4)Description of the procurement:
Rozpora niesymetryczna V-29 L-500 MM, strzemię M-20 - 32 149 kpl.
Rozpora niesymetryczna V-29 L-750 MM, strzemię M-20 - 24 650 kpl.
Rozpora niesymetryczna V-29 L-750 MM, strzemię M-24 - 51 984 kpl.
Rozpora niesymetryczna V-29 L-800 MM, strzemię M-20 - 9 326 kpl.
Rozpora niesymetryczna V-29 L-1000 MM, strzemię M-20 - 17 741 kpl.
Rozpora rurowa niesymetryczna V-29 L-500 MM, śruby hakowe TR20x4 - 14 784 kpl.
Rozpora rurowa niesymetryczna V-29 L-600 MM, śruby hakowe TR20x4 - 7 895 kpl.
Rozpora rurowa niesymetryczna V-29 L-750 MM, śruby hakowe TR20x4 - 108 797 kpl.
Rozpora rurowa niesymetryczna V-29 L-800 MM, śruby hakowe TR20x4 - 157 577 kpl.
Rozpora rurowa niesymetryczna V-29 L-1000 MM, śruby hakowe TR20x4 1- 30 259 kpl.
Rozpora rurowa niesymetryczna V-29 L-1250 MM, śruby hakowe TR20x4 - 5 178 kpl.
Rozpora rurowa niesymetryczna V-32/V36 L-300 MM, śruby hakowe TR20x4 - 10 700 kpl.
Rozpora rurowa niesymetryczna V-32/V36 L-500 MM, śruby hakowe TR20x4 - 254 560 kpl.
Rozpora rurowa niesymetryczna V-32/V36 L-600 MM, śruby hakowe TR20x4 - 44 446 kpl.
Rozpora rurowa niesymetryczna V-32/V36 L-750 MM, śruby hakowe TR20x4 - 496 917 kpl.
Rozpora rurowa niesymetryczna V-32/V36 L-800 MM, śruby hakowe TR20x4 - 349 499 kpl.
Rozpora rurowa niesymetryczna V-32/V36 L-1000 MM, śruby hakowe TR20x4 - 120 759 kpl.
Rozpora rurowa regulowana V-25/V-29 L-500-750 MM, śruby hakowe TR20x4 - 7 400 kpl.
Rozpora rurowa regulowana V-25/V-29 L-600-800 MM, śruby hakowe TR20x4 - 2 000 kpl.
Rozpora rurowa regulowana V-25/V-29 L-750-1000 MM, śruby hakowe TR20x4 - 3 300 kpl.
Rozpora rurowa regulowana V-32/V-36 L-400-500 MM, śruby hakowe TR20x4 - 5 062 kpl.
Rozpora rurowa regulowana V-32/V-36 L-500-750 MM, śruby hakowe TR20x4 - 8 500 kpl.
Rozpora rurowa regulowana V-32/V-36 L-600-850 MM, śruby hakowe TR20x4 - 2 000 kpl.