Aankondiging van een concessieovereenkomst
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/23/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Concessie logistieke dienstverlening douanecontroleloodsen Rotterdamse haven
Referentienummer: IUC18-220
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie63110000 Vrachtbehandeling
II.1.4)Korte beschrijving:
Controle van de inhoud van containers.
II.1.5)Geraamde totale waarde
II.1.6)Inlichtingen over percelenDeze concessieovereenkomst is verdeeld in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
15 000 controles per jaar.