Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Data-analyses op Hoge Resolutie en Lage Resolutie data, alsmede duiding en rapportage
Reference number: Zaaknummer 31178877
II.1.2)Main CPV code90733000 Services related to water pollution
II.1.4)Short description:
Het uitvoeren van aanvullende data-analyses op Hoge Resolutie en Lage Resolutie data, alsmede duiding en rapportage over de resultaten, om de screening van stoffen en monitoring van meetnetten van waterbeheerders te verbeteren
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)73210000 Research consultancy services
72310000 Data-processing services
II.2.4)Description of the procurement:
Twee data-analyses op respectievelijk HRMS- en LRMS-data, alsmede de duiding en rapportage