Tájékoztató az eljárás eredményéről
A közbeszerzési eljárás eredménye
Jogalap:
2014/24/EU irányelv
I. szakasz: Ajánlatkérő
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Vállalkozási szerződés – Az MTVA komplex médiatartalom-kezelő- és disztributáló rendszerének informatikai támogatása és továbbfejlesztése tárgyában.
II.1.2)Fő CPV-kód72212100 Iparspecifikus szoftverek fejlesztésével kapcsolatos szolgáltatások
II.1.4)Rövid meghatározás:
II.1.6)Részekre vonatkozó információkA beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
A közbeszerzés tárgya: az MTVA komplex médiatartalom-kezelő- és disztributáló rendszerének informatikai támogatása és továbbfejlesztése 20 hónapos időtartamra.
Az MTVA komplex médiatartalom-kezelő- és disztributáló rendszerének célja, hogy az MTVA audiovizuális vagyonát és élő tartalmait az interneten jelenítse meg és juttassa el a végfelhasználókhoz (mobilakalmazások, megjelenítést menedzselő, szerkesztőségi munkafolyamatokat támogató tartalomkezelő és portálrendszer, külső és belső rendszerkapcsolatok, tartalomtovábbító rendszer).
A nyertes ajánlattevő (szerződést teljesítő vállalkozó) feladatai:
1. Videó kiszolgáló rendszer üzemeltetése – ennek keretében on-line élő audio/videó tartalmak és VoD tartalmak előállítása és kiszolgálása szolgáltatás formájában (min. magyarországi 100 Gbps és min. nemzetközi irányú 5 Gbps sávszélesség, Digital Right Management (DRM) szolgáltatás, GeoIP szűrés, Tokenizáció, min. 100 000 konkurens látogató egyidejű kiszolgálása).
2. Az MTVA audiovizuális v.