We are happy to announce that the new version of the TED portal is going live on 29.01.2024 (indicative date - to be confirmed!) Interested in discovering the new functionalities, improvements and impact on the users? We invite you to visit our article and find out more about the main new changes and functionalities.
There are some bugs affecting the way eForms notices are displayed. We are working on solving the problem. In the meanwhile, please check our dedicated page for more information and guidance.
Registration is open for our 4th Workshop with TED reusers, on the 14th of December 2023
Supplies - 261674-2022
Submission deadline has been amended by:  330232-2022
Poland-Toruń: Spare parts for goods vehicles, vans and cars
2022/S 095-261674
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Dostawa części zamiennych, olejów silnikowych oraz akcesoriów i opon do pojazdów samochodowych Zamawiającego
Reference number: W.Sz.Z:TZ-280-42/22
II.1.2)Main CPV code
34330000 Spare parts for goods vehicles, vans and cars
II.1.4)Short description:
1.1. Przedmiotem zamówienia jest:
Zadanie Nr 1 – dostawa części zamiennych do pojazdów marki MERCEDES (2010, 2017, 2020),
Zadanie Nr 2 – dostawa części zamiennych do pojazdów marki VOLKSWAGEN (1998, 2010, 2011,
2015),
Zadanie Nr 3 – dostawa ogumienia,
Zadanie Nr 4 – dostawa olejów,
Zadanie Nr 5 – dostawa akcesoriów i wyposażenia elektrycznego,
Zadanie Nr 6 – dostawa części zamiennych do pojazdów marki KIA PICANTO (2014),
Zadanie Nr 7 – dostawa części zamiennych do pojazdów marki VOLKSWAGEN (2019);,
1.2. Specyfikacje asortymentowo-ilościowo-cenowe określają Załączniki od Nr 2/1 do 2/7 do SWZ, które Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty.
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lots
This contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for all lots
II.2)Description
II.2.1)Title:
1
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)
II.2.4)Description of the procurement:
Specyfikacje asortymentowo-ilościowo-cenowe określa Załącznik Nr 2/1 do SWZ, który Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty.
2
Lot No: 2
Specyfikacje asortymentowo-ilościowo-cenowe określa Załącznik Nr 2/2 do SWZ, który Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty.
3
Lot No: 3
34351100 Tyres for motor cars
Specyfikacje asortymentowo-ilościowo-cenowe określa Załącznik Nr 2/3 do SWZ, który Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty.
4
Lot No: 4
09211100 Motor oils
Specyfikacje asortymentowo-ilościowo-cenowe określa Załącznik Nr 2/4 do SWZ, który Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty.
5
Lot No: 5
Specyfikacje asortymentowo-ilościowo-cenowe określa Załącznik Nr 2/5 do SWZ, który Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty.
6
Lot No: 6
Specyfikacje asortymentowo-ilościowo-cenowe określa Załącznik Nr 2/6 do SWZ, który Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty.
7
Lot No: 7
Specyfikacje asortymentowo-ilościowo-cenowe określa Załącznik Nr 2/7 do SWZ, który Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty.