I.
2. Mindshare Kft. – Human Telex Kft. – PLANB Kft. 1123 Bp., Alkotás u. 53/B., 12644449-2-44 – 12583155-2-41 – 14540633-2-41;
2. Merlin Kft. – Budapest Party Service Kft., 1119 Bp., Fehérvári út 85., 11951735-2-43 – 13068002-2-42;
2. (nyertes) Pátria Nyomda Zrt. 1117 Bp., Hunyadi János út 7., 10728350-2-43;