II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Προμήθεια Υγρών καυσίμων για 2 ημερολογιακά έτη για τις ανάγκες όλων των Νομικών Προσώπων του Δήμου Ελασσόνας
II.1.2)Main CPV code09134100 Diesel oil
II.1.4)Short description:
Ανοικτό Ηλεκτρονικό Διεθνή Διαγωνισμό με σφραγισμένες προσφορές για την "προμήθεια Υγρών καυσίμων για 2 ημερολογιακά έτη για τις ανάγκες όλων των Νομικών Προσώπων του Δήμου Ελασσόνας, προϋπολογισμού 1.932.200,24 ευρώ με το Φ.Π.Α."
II.1.5)Estimated total valueValue excluding VAT: 1 558 226.00 EUR
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for one lot only
II.2)Description
II.2.1)Title:
ΤΜΗΜΑ 1: «Α/ΒΑΘΜΙΑ ΣΧΟΛΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ- Πετρέλαιο Θέρμανσης»
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)09135100 Heating oil
II.2.4)Description of the procurement:
Προμήθεια Πετρέλαιου Θέρμανσης για την Α/ΒΑΘΜΙΑ ΣΧΟΛΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ , εκτιμώμενης αξίας 290.160,00 € πλέον ΦΠΑ.
ΤΜΗΜΑ 2: Β/ΒΑΘΜΙΑ ΣΧΟΛΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ Πετρέλαιο Θέρμανσης»
Lot No: 2
Προμήθεια Πετρέλαιο Θέρμανσης για την Β/Βάθμια Σχολική Επιτροπή», εκτιμώμενης αξίας 452.649,60€ πλέον ΦΠΑ.
ΤΜΗΜΑ 3: «ΔΕΥΑΕΛ- Βενζίνη Αμόλυβδη»
Lot No: 3
II.2.2)Additional CPV code(s)09132100 Unleaded petrol
Προμήθεια βενζίνη αμόλυβδη για την ΔΕΥΑΕΛ, εκτιμώμενης αξίας 12.880,00 € πλέον ΦΠΑ
ΤΜΗΜΑ 4: «ΔΕΥΑΕΛ- Πετρέλαιο Κίνησης»
Lot No: 4
II.2.2)Additional CPV code(s)09134200 Diesel fuel
Προμήθεια Πετρέλαιο Κίνησης για την ΔΕΥΑΕΛ, εκτιμώμενης αξίας 33.350,00€ πλέον ΦΠΑ
ΤΜΗΜΑ 5: « ΔΗΜΟΣ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ-Βενζίνη Αμόλυβδη»
Lot No: 5
Προμήθεια Βενζίνη Αμόλυβδη για τον ΔΗΜΟΣ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ, εκτιμώμενης αξίας 80.500,00€ πλέον ΦΠΑ
ΤΜΗΜΑ 6 : « ΔΗΜΟΣ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ- Πετρέλαιο Θέρμανσης»
Lot No: 6
Προμήθεια Πετρέλαιο Θέρμανσης για τον ΔΗΜΟΣ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ, εκτιμώμενης αξίας 152.100,00€ πλέον ΦΠΑ
ΤΜΗΜΑ 7: « ΔΗΜΟΣ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ- Πετρέλαιο Κίνησης»
Lot No: 7
Προμήθεια Πετρέλαιο Κίνησης για τον ΔΗΜΟΣ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ, εκτιμώμενης αξίας 522.000,00€ πλέον ΦΠΑ
ΤΜΗΜΑ 8: « ΔΗΜΟΣ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ- Υγραέριο LPG»
Lot No: 8
II.2.2)Additional CPV code(s)09133000 Liquefied Petroleum Gas (LPG)
Προμήθεια Υγραέριο LPG για τον ΔΗΜΟΣ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ, εκτιμώμενης αξίας 7.200,00€ πλέον ΦΠΑ
ΤΜΗΜΑ 9: « ΟΚΠΑΠ- Βενζίνη Αμόλυβδη»
Lot No: 9
Προμήθεια Βενζίνη Αμόλυβδη για τον ΟΚΠΑΠΣ, εκτιμώμενης αξίας 21.896,00€ πλέον ΦΠΑ
ΤΜΗΜΑ 10: « ΟΚΠΑΠ- Πετρέλαιο Θέρμανσης»
Lot No: 10
Προμήθεια Πετρέλαιο Θέρμανσης για τον ΟΚΠΑΠ, εκτιμώμενης αξίας 70.200,00 € πλέον ΦΠΑ
ΤΜΗΜΑ 11: « ΟΚΠΑΠ- Πετρέλαιο Κίνησης»
Lot No: 11
Προμήθεια Πετρέλαιο Κίνησης για τον ΟΚΠΑΠ, εκτιμώμενης αξίας 2.900,00 € πλέον ΦΠΑ