Services - 265577-2021
Luxembursko-Luxemburg: Uzavretie rámcových zmlúv na preklad právnych textov z niektorých úradných jazykov Európskej únie do slovenského jazyka
2021/S 101-265577
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania
Služby
Právny základ:
Nariadenie (EÚ, Euratom) č. 2018/1046
II.1)Rozsah obstarávania
II.1.1)Názov:
Uzavretie rámcových zmlúv na preklad právnych textov z niektorých úradných jazykov Európskej únie do slovenského jazyka
II.1.2)Hlavný kód CPV
79530000 Prekladateľské služby
II.1.4)Stručný opis:
Verejné obstarávanie má šesť častí [pozri oddiel II.2)]. Všetky časti sú stále, takže nové žiadosti je možné prijať kedykoľvek počas trvania verejného obstarávania. Rámcové zmluvy sa uzatvárajú po častiach. Dĺžka trvania rámcovej zmluvy je jeden rok, pričom s konkludentným súhlasom môže byť predĺžená o tri jednoročné obdobia.
Maximálny počet rámcových zmlúv, ktoré možno uzavrieť pre každú časť, je stanovený. Na základe kritérií na vyhodnotenie ponúk sa vyhotoví zoznam poradia dodávateľov. Tento zoznam určí poradie dodávateľov, v ktorom budú v závislosti od ich pracovných kapacít a prípadnej oblasti špecializácie oslovení s ponukou konkrétnych prekladov. Poradie bude pravidelne prehodnocované tak, aby odrážalo skutočnú kvalitu poskytnutých služieb. Poradie sa bude meniť takisto na základe uzatvorenia nových rámcových zmlúv alebo vypovedania existujúcich rámcových zmlúv.
II.1.5)Celková odhadovaná hodnota
Hodnota bez DPH: 6 000 000.00 EUR
II.1.6)Informácie o častiach
Táto zákazka sa delí na časti: áno
Ponuky možno predkladať na všetky časti
II.2)Opis
II.2.1)Názov:
Právny preklad z francúzskeho jazyka
Časť č.: 1
II.2.2)Dodatočné kódy CPV
II.2.4)Opis obstarávania:
Uzavretie viacerých rámcových zmlúv na preklad právnych textov z francúzskeho jazyka do slovenského jazyka. Maximálny počet rámcových zmlúv pre túto časť je 30. Výzva na účasť na verejnom obstarávaní stále trvá.
Právny preklad z anglického jazyka
Časť č.: 2
Uzavretie viacerých rámcových zmlúv na preklad právnych textov z anglického jazyka do slovenského jazyka.
Maximálny počet rámcových zmlúv pre túto časť je 30. Výzva na účasť na verejnom obstarávaní stále trvá.
Právny preklad z nemeckého jazyka
Časť č.: 3
Uzavretie viacerých rámcových zmlúv na preklad právnych textov z nemeckého jazyka do slovenského jazyka.
Maximálny počet rámcových zmlúv pre túto časť je 20. Výzva na účasť na verejnom obstarávaní stále trvá.
Právny preklad z talianskeho jazyka
Časť č.: 4
Uzavretie viacerých rámcových zmlúv na preklad právnych textov z talianskeho jazyka do slovenského jazyka.
Právny preklad zo španielskeho jazyka
Časť č.: 5
Uzavretie viacerých rámcových zmlúv na preklad právnych textov zo španielskeho jazyka do slovenského jazyka. Maximálny počet rámcových zmlúv pre túto časť je 20. Výzva na účasť na verejnom obstarávaní stále trvá.
Právny preklad z poľského jazyka
Časť č.: 6
Uzavretie rámcových zmlúv na preklad právnych textov z poľského jazyka do slovenského jazyka. Maximálny počet rámcových zmlúv je 20. Výzva na účasť na verejnom obstarávaní stále trvá.