Változásokat vagy további információt tartalmazó hirdetmény
Jogalap:
2014/24/EU irányelv
I. szakasz: Ajánlatkérő
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Jégkorszak Állatbemutató építése II-V. ütem 3 rész
Hivatkozási szám: EKR000246552021
II.1.2)Fő CPV-kód45000000 Építési munkák
II.1.4)Rövid meghatározás:
Jégkorszak Interaktív Állatbemutató építése II-V. ütem 3 részben
VI. szakasz: Kiegészítő információk