Tájékoztató az eljárás eredményéről
A közbeszerzési eljárás eredménye
Jogalap:
2014/24/EU irányelv
I. szakasz: Ajánlatkérő
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Lovarda épületei és kapcsolódó létesítmények építési, szerelési munkáinak, valamint a Park átépítési, rendezési és az Infrastruktúra építési munkáinak kivitelezése és az ezekhez kapcsolódó szolgáltatások...
II.1.2)Fő CPV-kód45212100 Szabadidős létesítmények kivitelezése
II.1.4)Rövid meghatározás:
Lovarda épületei és kapcsolódó létesítmények építési, szerelési munkáinak, valamint a Park átépítési, rendezési és az Infrastruktúra építési munkáinak kivitelezése és az ezekhez kapcsolódó szolgáltatások ellátása generálkivitelezői szerződés keretén belül.
II.1.6)Részekre vonatkozó információkA beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)45212200 Sportlétesítmények kivitelezése
45112711 Tereprendezési munkák parkokban
45111290 Közmű-előkészítési munka
45233228 Útburkolat építése
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
Ludovika Campus megvalósítását szolgáló beruházás keretében, a 36030. hrsz. Budapest, 1089 Budapest, Orczy út 1. (Orczy park) alatt található ingatlanon kerül átépítésre, rendezésre a Nemzeti Közszolgálati Egyetem beruházásában a Park a benne található épületekkel és parkfelületekkel. Szintén ezen beruházás keretén belül létesülnek a meglévő szerkezeti elemek felújításával az egyetem Lovarda épületei és annak valamennyi kapcsolódó létesítménye.
A projektnek része az ingatlant határoló közterületek közlekedési létesítményeinek átépítése is.