Results of the procurement procedure
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Přetěsňování spárořezu a sanace trhlin v CB/AB 2018 - 2021, část 4
II.1.2)Main CPV code45233139 Highway maintenance work - IA39
II.1.4)Short description:
Předmětem zakázky je výběr vhodného uchazeče, který bude na vyzvání zadavatele provádět stavební práce, spočívající v přetěsňování spárořezu a v opravách trhlin či poškozených hran cementobetonového krytu nebo v opravách trhlin v asfaltové obrusné vrstvě na dálnicích, které jsou ve správě příslušných Středisek správ a údržby dálnic (SSÚD).
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
II.2)Description
II.2.1)Title:
Lot No: č.4
II.2.2)Additional CPV code(s)45233139 Highway maintenance work - IA39
II.2.4)Description of the procurement: