Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Van Afval naar Grondstof – Circulaire Aanbesteding voor de Universiteit, Amsterdam en de Hogeschool van Amsterdam en partners
II.1.2)Main CPV code90510000 Refuse disposal and treatment
II.1.4)Short description:
De Universiteit van Amsterdam (UvA), de Hogeschool van Amsterdam (HvA), Stichting Beheer Wetenschappelijk Centrum Watergraafsmeer (WCW) , Matrix Innovation Center (MIC) en Amsterdamse Hogeschool voor de Kunsten (AHK) zullen gebruik maken van dit contract en dus de dienst om afval in te zamelen in te verwerken.
II.1.5)Estimated total valueValue excluding VAT: 6 440 000.00 EUR
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.4)Description of the procurement:
De Universiteit van Amsterdam (UvA), de Hogeschool van Amsterdam (HvA), Stichting Beheer Wetenschappelijk Centrum Watergraafsmeer (WCW) , Matrix Innovation Center (MIC) en Amsterdamse Hogeschool voor de Kunsten (AHK) zetten een opdracht in de markt voor Afvalinzameling en afvalverwerking.