A Kbt. 148. § előírásai szerint.
II.2.14)
A projekt területileg széttagolt ugyanakkor, a tervezett fejlesztések egységes előírások és műszaki követelmények alapján kiépített, karbantartott és üzemeltetett, rendszert alkotó nyomvonalas árvízvédelmi műveken valósulnak meg szintén egységes műszaki követelmények és elválaszthatatlan szakmai szempontok mentén. Így a tervezett beruházás nem széttagolható.
VI.3)
12. AT köteles ajánlatához szakmai ajánlatot és árazott költségvetést csatolni dokumentáció szerint.
13.Közös aj.tétel esetén csatolni kell közös ajtevők által cégszerűen aláírt közös Ajánlattevői megállapodást.
14.A nyertesnek a dokumentáció szerinti 500 000 000 HUF/év és 100 000 000 HUF/káreseményenkénti mértékű építés-szerelési valamint 100 000 000 HUF/év és 25 000 000 HUF/káreseményenkénti mértékű tervezési felelősségbiztosítással kell rendelkeznie, amelyről szóló kötvényt szerz.kötéskor be kell nyújtania. A teljesítési biztosítékot szerz. hatályba lépésének az időpontjára kell biztosítani.
15. Előírt biztosíték Kbt. 134.§ (4) bek. szerinti határidőre történő rendelkezésre bocsátásáról ajánlattevőnek Kbt. 134. § (5) alapján az ajánlatban nyilatkoznia kell.