There is a bug affecting the way URLs are displayed in eForms notices. We are working on solving the problem. In the meanwhile, we suggest that you remove the comma (or any other special character) that appears at the end of the URL. We apologize for the inconvenience.
Registration is open for our 4th Workshop with TED reusers, on the 14th of December 2023
Services - 26976-2022
Netherlands-Steenbergen: Paper collecting services
2022/S 012-026976
Contract notice
Services
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Inzameling en verwerking oud papier en karton
Reference number: siw008745
II.1.2)Main CPV code
90511400 Paper collecting services
II.1.4)Short description:
De (gedeeltelijk met vrijwilligers) inzameling, afvoeren en verwerking van oud papier en karton (OPK). Zowel huis aan huis inzamelen als ledigen van de bovengrondse en ondergrondse OPK verzamelcontainers. Het beschikbaar stellen van een gesloten perscontainer voor de milieustraat
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lots
This contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.4)Description of the procurement:
1. Het samen met vrijwilligers van verenigingen/diverse instanties, later genoemd ‘verenigingen’, in de kernen binnen de bebouwde kom huis-aan-huis inzamelen van OPK via minicontainers.
2. Het huis-aan-huis inzamelen van OPK via minicontainers in het buitengebied en het industrieterrein in Steenbergen. Bij deze inzameling worden geen vrijwilligers ingezet.
3. Het ledigen van de bovengrondse en ondergrondse OPK verzamelcontainers ten behoeve van appartementen en/of hoogbouw.
4. Het leveren van een inzamelwagen, chauffeur, en indien nodig beladers, ten behoeve van de OPK inzameling.
5. Het beschikbaar stellen van een gesloten perscontainer voor de milieustraat. Het legen, laden en transporteren van de container. Het betreft de huur van één container voor gebruik, rekening houdend met een wisselcontainer.
6. Het afvoeren van al het ingezamelde OPK, van zowel de huis-aan-huis inzameling, de ondergrondse en bovengrondse verzamelcontainers, als van de milieustraat.
7. Het verwerken van al het ingezamelde en/of aangeboden OPK, dat dient te worden uitgevoerd door een erkend bij PRN aangesloten bedrijf en door VPGI gecertificeerde (Erkenningsregeling OPK) verwerkingsinrichting ).
8. Het registreren van het OPK via weegbonnen/transportgeleideformulieren en rapporteren van gegevens.