Contract award notice – utilities
Results of the procurement procedure
Legal Basis:
Directive 2014/25/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Dostawa rur stalowych kołnierzowych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2019 roku w ramach składów konsygnacyjnych (nr grupy 272-1).
Reference number: 701902168
II.1.2)Main CPV code44163000 Pipes and fittings
II.1.4)Short description:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29.1.2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2017 r. poz. 1579 ze zm.), zwanej w treści niniejszej SIWZ ustawą Pzp lub ustawą, oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze.
Zamówienie obejmuje dostawę rur stalowych kołnierzowych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2019 roku w ramach składów konsygnacyjnych
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania prawne i parametry techniczno-użytkowe określono w SIWZ.
W niniejszym postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między zamawiającym a wykonawcami, w szczególności składanie ofert, JEDZ oraz dokumentów i oświadczeń, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Oferty wraz z załącznikami oraz JEDZ, pod rygorem nieważności, sporządza się w postaci elektronicznej i opatruje się kwalifikowanym podpisem elektronicznym.
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
II.2)Description
II.2.1)Title:
Rura stalowa kołnierzowa 108,0x4,5x5000 S235JR 1,6 MPa z kołnierzami luźnymi typu 02 i przyspawanymi pierścieniami typu 32
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)44163000 Pipes and fittings
II.2.4)Description of the procurement:
Rura stalowa kołnierzowa 108,0x4,5x5000 S235JR 1,6 MPa z kołnierzami luźnymi typu 02 i przyspawanymi pierścieniami typu 32 - szacunkowa wielkość dostaw – 3 648 m
Rura stalowa kołnierzowa 159,0x5,0x6000 S235JR 1,6 MPa z kołnierzami luźnymi typu 02 i przyspawanymi pierścieniami typu 32
Lot No: 2
Rura stalowa kołnierzowa 159,0x5,0x6000 S235JR 1,6 MPa z kołnierzami luźnymi typu 02 i przyspawanymi pierścieniami typu 32 - szacunkowa wielkość dostaw – 95 327 m
Rura stalowa kołnierzowa 159,0x5,0x3000 S235JR 1,6 MPa z kołnierzami luźnymi typu 02 i przyspawanymi pierścieniami typu 32
Lot No: 3
Rura stalowa kołnierzowa 159,0x5,0x3000 S235JR 1,6 MPa z kołnierzami luźnymi typu 02 i przyspawanymi pierścieniami typu 32 - szacunkowa wielkość dostaw – 450 m
Rura stalowa kołnierzowa 159,0x5,0x5000 S235JR 1,6 MPa z kołnierzami luźnymi typu 02 i przyspawanymi pierścieniami typu 32
Lot No: 4
Rura stalowa kołnierzowa 159,0x5,0x5000 S235JR 1,6 MPa z kołnierzami luźnymi typu 02 i przyspawanymi pierścieniami typu 32 - szacunkowa wielkość dostaw – 6 820 m
Rura stalowa kołnierzowa 219,1x6,3x6000 S235JR 1,6 MPa z kołnierzami luźnymi typu 02 i przyspawanymi pierścieniami typu 32
Lot No: 5
Rura stalowa kołnierzowa 219,1x6,3x6000 S235JR 1,6 MPa z kołnierzami luźnymi typu 02 i przyspawanymi pierścieniami typu 32 - szacunkowa wielkość dostaw – 2 750 m
Rura stalowa kołnierzowa 273,0x10x6000 P235TR1 2,5 MPa z kołnierzami luźnymi typu 02 i przyspawanymi pierścieniami typu 32
Lot No: 6
Rura stalowa kołnierzowa 273,0x10x6000 P235TR1 2,5 MPa z kołnierzami luźnymi typu 02 i przyspawanymi pierścieniami typu 32 - szacunkowa wielkość dostaw – 198 m
Rura stalowa kołnierzowa 323,9x7,1x6000 S235JR 1,6 MPa z kołnierzami luźnymi typu 02 i przyspawanymi pierścieniami typu 32
Lot No: 7
Rura stalowa kołnierzowa 323,9x7,1x6000 S235JR 1,6 MPa z kołnierzami luźnymi typu 02 i przyspawanymi pierścieniami typu 32 - szacunkowa wielkość dostaw – 372 m
Rura stalowa bez szwu kołnierzowa
Lot No: 8
1. Rura stalowa bez szwu kołnierzowa ciśnieniowa spływowa 88,9x4,0x5000 P355 OC 4 MPa z kołnierzami luźnymi i przyspawanymi pierścieniami - szacunkowa wielkość dostaw – 7 100 m
2. Rura stalowa bez szwu kołnierzowa ciśnieniowa spływowa 108,0x6,3x6000 P355 4,0 MPa z kołnierzami luźnymi i przyspawanymi pierścieniami - szacunkowa wielkość dostaw – 2 000 m
3. Rura stalowa bez szwu kołnierzowa ciśnieniowa spływowa 159,0x5,6x6000 P355 4,0 MPa z kołnierzami luźnymi i przyspawanymi pierścieniami - szacunkowa wielkość dostaw – 720 m
4. Rura stalowa bez szwu kołnierzowa 168,3x6,3x6000 P355 4,0 MPa z kołnierzami luźnymi i przyspawanymi pierścieniami - szacunkowa wielkość dostaw – 300 m
Lot No: 9
1. Rura stalowa bez szwu kołnierzowa do podsadzki hydraulicznej 185,0/219,1x17,5x4000 20GB 10 MPa z kołnierzami luźnymi przyspawanymi pierścieniami - szacunkowa wielkość dostaw – 600 m
2. Rura stalowa bez szwu kołnierzowa do podsadzki hydraulicznej 185,0/205,0x10,0x4000 20GB 6,4 MPa z kołnierzami luźnymi przyspawanymi pierścieniami - szacunkowa wielkość dostaw – 2 030 m
Rura bez szwu kołnierzowa ciśnieniowa zasilająca 63,5x7,1x6000 P355 OC 32 MPa z luźnymi kołnierzami przyspawanymi pierścieniami
Lot No: 10
Rura bez szwu kołnierzowa ciśnieniowa zasilająca 63,5x7,1x6000 P355 OC 32 MPa z luźnymi kołnierzami przyspawanymi pierścieniami - szacunkowa wielkość dostaw – 4 000 m