Belgium-Brüsszel: A kibocsátáskereskedelmi rendszer ingyenes kiosztásaira vonatkozó, új belépőkre és a termelési szint változásaira irányuló kérelmek értékelése, ügyfélszolgálatot is tartalmazóan
2020/S 112-270776
Ajánlati/részvételi felhívás
Jogalap:
2018/1046/EU, Euratom rendelete
I. szakasz: Ajánlatkérő
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
A kibocsátáskereskedelmi rendszer ingyenes kiosztásaira vonatkozó, új belépőkre és a termelési szint változásaira irányuló kérelmek értékelése, ügyfélszolgálatot is tartalmazóan
Hivatkozási szám: CLIMA/2020/OP/0004
II.1.2)Fő CPV-kód90700000 Környezetvédelemmel kapcsolatos szolgáltatások
II.1.4)Rövid meghatározás:
A kibocsátáskereskedelmi rendszer ingyenes kiosztásaira vonatkozó, új belépőkre és a termelési szint változásaira irányuló kérelmek értékelése, ügyfélszolgálatot is tartalmazóan.
II.1.5)Becsült teljes érték vagy nagyságrendÉrték áfa nélkül: 300 000.00 EUR
II.1.6)Részekre vonatkozó információkA beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)90700000 Környezetvédelemmel kapcsolatos szolgáltatások
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
Il-bażi ġuridika:
Regolament (UE, Euratom) Nru 2018/1046
II.1)L-għan tal-ksib
II.1.1)Titlu:
Valutazzjoni ta' Parteċipanti Ġodda u Applikazzjonijiet għal Bidliet fil-Livell ta' Produzzjoni għal Allokazzjoni bla Ħlas tal-ETS, inkluża l-Faċilità ta' Helpdesk
Numru ta' referenza: CLIMA/2020/OP/0004
II.1.2)Kodiċi ewlieni CPV90700000 Servizzi ambjentali
II.1.4)Deskrizzjoni qasira:
II.1.5)Stima tal-valur totaliValur mingħajr VAT: 300 000.00 EUR
II.1.6)Informazzjoni dwar il-lottijietDan il-kuntratt huwa maqsum f’lottijiet: le
II.2)Deskrizzjoni
II.2.2)Kodiċi(jiet) addizzjonali tal-VKK90700000 Servizzi ambjentali
II.2.4)Deskrizzjoni tal-akkwist:
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania
Právny základ:
Nariadenie (EÚ, Euratom) č. 2018/1046
II.1)Rozsah obstarávania
II.1.1)Názov:
Posúdenie prihlášok nových účastníkov a zmien na úrovni výroby pre bezplatné pridelenie kvót v rámci systému obchodovania s emisiami vrátane zariadenia technickej podpory
Referenčné číslo: CLIMA/2020/OP/0004
II.1.2)Hlavný kód CPV90700000 Environmentálne služby
II.1.4)Stručný opis:
Posúdenie prihlášok nových účastníkov a zmien na úrovni výroby pre bezplatné pridelenie kvót v rámci systému obchodovania s emisiami vrátane zariadenia technickej podpory.
II.1.5)Celková odhadovaná hodnotaHodnota bez DPH: 300 000.00 EUR
II.1.6)Informácie o častiachTáto zákazka sa delí na časti: nie
II.2)Opis
II.2.2)Dodatočné kódy CPV90700000 Environmentálne služby
II.2.4)Opis obstarávania:
Pravna podlaga:
Uredba (EU, Euratom) št. 2018/1046
II.1)Obseg naročila
II.1.1)Naslov:
Ocena novih udeležencev in vlog za spremembe ravni proizvodnje za prosto dodelitev pravic za trgovanje z emisijami, vključno s storitvijo pomoči uporabnikom
Referenčna številka dokumenta: CLIMA/2020/OP/0004
II.1.2)Glavna koda CPV90700000 Okoljske storitve
II.1.4)Kratek opis:
II.1.5)Ocenjena skupna vrednostVrednost brez DDV: 300 000.00 EUR
II.1.6)Informacije o sklopihNaročilo je razdeljeno na sklope: ne
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV90700000 Okoljske storitve
II.2.4)Opis javnega naročila: