Skelbimas apie sutarties skyrimą
Pirkimo procedūros rezultatai
Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/24/ES
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Su kelių tiesimo, rekonstravimo, taisymo ir priežiūros darbais susijusių papildomų (arbitražinių) laboratorinių tyrimų ir bandymų paslaugos (22 dalis)
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas71900000 Laboratorijų paslaugos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Su kelių tiesimo, rekonstravimo, taisymo ir priežiūros darbais susijusių papildomų (arbitražinių) laboratorinių tyrimų ir bandymų paslaugos (22 dalis).
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:
Pirkimo dalies Nr.: 22
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)71900000 Laboratorijų paslaugos
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Rajoninio kelio Nr. 1611 Plikiškiai–Kriukai ruožo nuo 0,00 iki 3,859 km kapitalinis remontas.