Notice for changes or additional information
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu miasta Kętrzyn
Reference number: SO.271.15.2021
II.1.2)Main CPV code90000000 Sewage, refuse, cleaning and environmental services
II.1.4)Short description:
Przedmiot zamówienia obejmuje świadczenie usług polegających na odbiorze i zagospodarowaniu odpadów komunalnych gromadzonych na terenie wszystkich nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, w punktach selektywnej zbiórki odpadów komunalnych położonych w obszarze miasta Kętrzyn oraz w punkcie selektywnego zbierania odpadów komunalnych organizowanym i obsługiwanym przez wykonawcę usługi.