Jogalap:
2014/23/EU irányelv
I. szakasz: Ajánlatkérő
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Szolgáltatási koncesszió árukiadó automaták üzemeltetésére az Európai Bizottság Brüsszel fővárosi régióban és a környező területeken található épületeiben
Hivatkozási szám: OIB/2020/OP/0034
II.1.2)Fő CPV-kód98390000 Egyéb szolgáltatások
II.1.4)Rövid meghatározás:
A szóban forgó szolgáltatási koncesszió forró és hideg italok, valamint könnyű édes és sós ételek kiadására szolgáló automaták telepítésére, üzemeltetésére és karbantartására irányul. A Bizottság Brüsszelben és a környező területeken lévő különböző épületeiben megközelítőleg 90 helyiség található, amelyekben 280 automata működik. A havi fogyasztás becsült mennyisége körülbelül 200 000 árucikk.
II.1.5)Becsült teljes érték vagy nagyságrend
II.1.6)Részekre vonatkozó információkA koncesszió részekre oszlik: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)15894500 Ételautomaták termékei
42968000 Adagolóautomaták
42968100 Italadagoló automaták
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése: II.2.5)Értékelési szempontokKoncesszió odaítélésnek alapja a közbeszerzési dokumentumokban meghatározott kritériumok