Jelen eljárás tárgya az alábbi (eredeti) műtárgyak beszerzése:
2. Alkotó: Molnár Vera
A festmény címe: Hat részre osztott négyzet
Az alkotás éve: 2018
Mennyiség: 1 db akril, vászon
5. Alkotó: Molnár Vera
A festmény címe: Lassú forgó mozgás 1-3
Az alkotás éve: 1957-2013