Ajánlati/részvételi felhívás
Jogalap:
2014/24/EU irányelv
I. szakasz: Ajánlatkérő
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
A Közös Kutatóközpont geel-i telephelyének (JRC Geel) villamos energiával történő ellátása.
Hivatkozási szám: JRC/GEE/2017/R.5/0073/OC.
II.1.2)Fő CPV-kód09310000 Villamos energia
II.1.4)Rövid meghatározás:
A JRC geel a telephely villamos energiával való ellátásához egy áramszolgáltatóval kíván szerződést kötni (EAN 541448860010904330). A bejövő feszültség 15 kV és a maximális teljesítmény 3 500 kVA. A szerződés 3 éves fix időtartamra szól. A szolgáltatott villamos energia 100%-ának megújuló energiaforrásokból és/vagy magas hatásfokú kapcsolt energiatermelésből kell származnia a 2009/28/EK európai parlamenti és tanácsi irányelvben, és a 2004/8/EK európai parlamenti és tanácsi irányelvben meghatározottak szerint.
II.1.5)Becsült teljes érték vagy nagyságrendÉrték áfa nélkül: 3 500 000.00 EUR
II.1.6)Részekre vonatkozó információkA beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)09310000 Villamos energia
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Dostawa energii elektrycznej do Wspólnego Centrum Badawczego w Geel (JRC Geel)
II.1.2)Główny kod CPV09310000 Elektryczność
II.1.4)Krótki opis:
JRC Geel zamierza zawrzeć z dostawcą energii elektrycznej umowę o dostawę energii elektrycznej do swojej siedziby (EAN 541448860010904330). Napięcie wejściowe wynosi 15 kV, a maksymalna moc – 3 500 kVA. Umowa zostanie zawarta na czas określony wynoszący 3 lata. Dostarczana energia elektryczna musi w 100% pochodzić ze źródeł odnawialnych i/lub wysokosprawnej kogeneracji zgodnie z, odpowiednio, dyrektywą Parlamentu Europejskiego i Rady 2009/28/WE oraz dyrektywą 2004/8/WE Parlamentu Europejskiego i Rady.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartośćWartość bez VAT: 3 500 000.00 EUR
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV09310000 Elektryczność
II.2.4)Opis zamówienia:
Dostawa energii elektrycznej do Wspólnego Centrum Badawczego w Geel (JRC Geel).