Results of the procurement procedure
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
SPECIALNA OSEBNA VAROVALNA OPREMA
Reference number: 460-E-SaB-795/21
II.1.2)Main CPV code35113400 Protective and safety clothing
II.1.4)Short description:
Predmet javnega naročila je nabava specialne osebne varovalne opreme
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
II.2)Description
II.2.1)Title:
Ventilatorski dihalno zaščitni sistemi s pripadajočim potrošnim materialom - 100% skupina
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)35113400 Protective and safety clothing
II.2.4)Description of the procurement:
Predmet javnega naročila je nabava ventilatorskih dihalno zaščitnih sistemov s pripadajočim potrošnim materialom
Celoobrazne zaščitne maske s pripadajočimi filtri - 100% skupina
Lot No: 2
II.2.2)Additional CPV code(s)35814000 Gas masks
Predmet javnega naročila je nabava celoobraznih zaščitnih mask s pripadajočimi filtri
Bajonetni filter P3 R za celoobrazno zaščitno masko - 100% skupina
Lot No: 3
Predmet javnega naročila je nabava bajonetnih filtrov P3 R za celoobrazno zaščitno masko