Városliget Ingatlanfejlesztő Zártkörűen Működő Részvénytársaság, AK20331, Dózsa György út 41., Címzett: dr. Szimics Ivett, Budapest 1146, Magyarország. Telefon: +36 709024241. Fax: +36 14801169. E-mail: kozbeszerzes@ligetbudapest.org
Tárgy:
CPV:
71220000 Építészeti tervezési szolgáltatások
Építészeti tervezési szolgáltatások
A következő helyett: