II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Dostawa okładzin siatkowych zgrzewanych zaczepowych, łańcuchowych, łańcuchowo-węzłowych i zestawów naprawczych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w latach 2018- 2019
Reference number: 701801384
II.1.2)Main CPV code44212320 Miscellaneous structures
II.1.4)Short description:
Dostawa okładzin siatkowych zgrzewanych zaczepowych, łańcuchowych, łańcuchowo-węzłowych i zestawów naprawczych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w ramach składów konsygnacyjnych w latach 2018-2019 (gr. materiałowa 281-8)
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for all lots
II.2)Description
II.2.1)Title:
Dostawa okładzin siatkowych zgrzewanych zaczepowych, łańcuchowych, łańcuchowo-węzłowych i zestawów naprawczych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w latach 2018- 2019 (gr. materiałowa 281-8)
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)44212381 Cladding
II.2.4)Description of the procurement:
Zadanie 1 Siatka okładzinowa zaczepowa „Z” T-500 oczko 100x100 mm 2 x zaczepowa w ilości 209 332 sztuk
Lot No: 2
Zadanie 2 Siatka okładzinowa zaczepowa „Z” T-600 oczko 100x100 mm 2 x zaczepowa w ilości 16 479 sztuk
Lot No: 3
Zadanie 3 Siatka okładzinowa zaczepowa „Z” T-750 oczko 100x100 mm 2 x zaczepowa w ilości 31 392 sztuk
Lot No: 4
Zadanie 4 Siatka okładzinowa zaczepowa „Z” T-800 oczko 100x100 mm 2 x zaczepowa w ilości 557 443 sztuk
Lot No: 5
Zadanie 5 Siatka okładzinowa zaczepowa „Z” T-1000 oczko 100x100 mm 2 x zaczepowa w ilości 192 728 sztuk
Lot No: 6
Zadanie 6 Siatka okładzinowa zaczepowa „Z” T-500 oczko 100x50 mm 2 x zaczepowa zagęszczona w ilości 380 676 sztuk
Lot No: 7
Zadanie 7 Siatka okładzinowa zaczepowa „Z” T-750 oczko 100x50 mm 2 x zaczepowa zagęszczona w ilości 867 388 sztuk
Lot No: 8
Zadanie 8 Siatka okładzinowa zaczepowa „Z” T-1000 oczko 100x50 mm 2 x zaczepowa zagęszczona w ilości 152 949 sztuk
Lot No: 9
Zadanie 9 Siatka okładzinowa łańcuchowa „Łw” T-500 oczko 100x100 mm 8/6 mm 1 x zaczepowa w ilości 22 880 sztuk
Lot No: 10
Zadanie 10 Siatka okładzinowa łańcuchowo węzłowa „Ł” T-500 oczko 100x100 mm 7/5 mm 1 x zaczepowa w ilości 52 493 sztuk
Lot No: 11
Zadanie 11 Siatka okładzinowa łańcuchowo węzłowa „ŁW” T-600 oczko 100x100 mm 7/5 mm 1 x zaczepowa w ilości 43 531 sztuk
Lot No: 12
Zadanie 12 Siatka okładzinowa łańcuchowo węzłowa „ŁW” T-800 oczko 100x100 mm 7/5 mm 1 x zaczepowa w ilości 414 306 sztuk
Lot No: 13
Zadanie 13 Siatka okładzinowa łańcuchowo węzłowa „ŁW” T-500 oczko 50x100 mm 1 x zaczepowa zagęszczona w ilości 35 090 sztuk
Lot No: 14
Zadanie 14 Siatka okładzinowa łańcuchowo węzłowa „ŁW” T-750 oczko 50x100 mm 7/5 mm 1 x zaczepowa zagęszczona w ilości 633 401 sztuk
Lot No: 15
Zadanie 15 Siatka okładzinowa łańcuchowo węzłowa „ŁW” T-750 oczko 50x100 mm 12 knm 7/5 mm 1 x zaczepowa zagęszczona w ilości 47 800 sztuk
Lot No: 16
Zadanie 16 Siatka okładzinowa łańcuchowo węzłowa „ŁW” T-800 oczko 50x100 mm 7/5 mm 1 x zaczepowa zagęszczona w ilości 176 879 sztuk
Lot No: 17
Zadanie 17 Siatka okładzinowa łańcuchowo węzłowa „ŁW” T-800 oczko 50x100 mm 7/5 mm 1 x zaczepowa zagęszczona ocynkowana w ilości 36 531 sztuk
Lot No: 18
Zadanie 18 Siatka okładzinowa łańcuchowo węzłowa „ŁW” T-1000 oczko 50x100 mm 7/5 mm 1 x zaczepowa zagęszczona w ilości 265 746 sztuk
Lot No: 19
Zadanie 19 Siatka okładzinowa łańcuchowo węzłowa „ŁW” T-1000 oczko 50x100 mm 12 knm 7/5 mm 1 x zaczepowa zagęszczona w ilości 5 900 sztuk
Lot No: 20
Zadanie 20 Siatka okładzinowa łańcuchowo węzłowa „ŁW” T-1500 oczko 50x100 mm 7/5 mm 1 x zaczepowa zagęszczona w ilości 5 300 sztuk
Lot No: 21
Zadanie 21 Siatka okładzinowa łańcuchowo węzłowa „ŁW” T-1500 oczko 50x100 mm 12 knm 7/5 mm 1 x zaczepowa zagęszczona w ilości 5 000 sztuk
Lot No: 22
Zadanie 22 Siatka okładzinowa łańcuchowo węzłowa „ŁW” t-1250 oczko 50x100 mm 6,25 knm 8/6 mm 1 x zaczepowa zagęszczona w ilości 11 593 sztuk
Lot No: 23
Zadanie 23 Siatka okładzinowa łańcuchowo węzłowa „ŁW” T-800 oczko 50x100 mm 6,25 knm 8/6 mm 1 x zaczepowa zagęszczona w worku w ilości 58 675 sztuk
Lot No: 24
Zadanie 24 Siatka łańcuchowo węzłowa „ŁW” do opinki wyrobisk ścianowych L-1500x800 mm oczko 50x100 mm, 7/5 mm wytrzymałość siatki na zginanie – min 24 knm zagęszczona w ilości 23 800 sztuk
Lot No: 25
Zadanie 25 Siatka łańcuchowo węzłowa „ŁW” do opinki wyrobisk ścianowych L-1500x400 mm oczko 50x100 mm wytrzymałość siatki na zginanie – min 12 kNm; wytrzymałość przegubowego połączenia 2 segmentów - min 60kN, 7/5mm przegubowa zagęszczona w ilości 57 000 sztuk
Lot No: 26
Zadanie 26 Zestaw naprawczy opinki L-750x700 oczko 100x100 mm 1 x zaczepowa w ilości 4 450 kpl
Lot No: 27
Zadanie 27 Zestaw naprawczy opinki L-1000x700 oczko 100x100 mm 1 x zaczepowa w ilości 8 900 kpl
Lot No: 28
Zadanie 28 Zestaw naprawczy opinki L-1000x700 oczko 50x100 mm 1 x zaczepowa zagęszczany w ilości 27 400 kpl