Supplies - 279212-2022
Poland-Warsaw: Electricity, heating, solar and nuclear energy
2022/S 101-279212
Contract notice
Supplies
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Zakup energii elektrycznej na okres od 1 stycznia 2023 r. do 31 grudnia 2023 r. dla Warszawskiej Grupy Zakupowej
Reference number: ZP/GP/271/ IV-80/22
II.1.2)Main CPV code
09300000 Electricity, heating, solar and nuclear energy
II.1.4)Short description:
1. Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż energii elektrycznej na rok 2023 dla Warszawskiej Grupy Zakupowej, składającej się z jednostek organizacyjnych Miasta Stołecznego Warszawy i innych podmiotów, które zawarły z Miastem Porozumienie oraz zakup energii elektrycznej wytworzonej w elektrowni Zamawiającego i wprowadzonej do sieci elektroenergetycznej OSD. Realizacja zamówienia nastąpi na podstawie umowy ramowej i umów wykonawczych, podpisywanych osobno, przez każdego z Zamawiających, wyszczególnionych w załączniku nr 1 do Umowy ramowej, która stanowi Załącznik nr 1 do SWZ.
2. Zamawiający będą udzielać wykonawcy zamówień wykonawczych do Umowy na podstawie art. 311 ustawy Pzp, przy odpowiednim zastosowaniu przepisów Działu II Rozdziału 3 Oddziału 1 i 2 ustawy Pzp.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja Warunków Zamówienia z załącznikami.
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lots
This contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)
09310000 Electricity
II.2.4)Description of the procurement:
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia z załącznikami