Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie30231320 Touchscreenmonitors
II.1.4)Korte beschrijving:
Het voorzien in Touchscreens ten behoeve van de RBOB de Kempen. Daarnaast zijn montage, installatie en service van belang.
II.1.5)Geraamde totale waarde
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
De omvang van de opdracht is, conform begroting, ongeveer per jaar € 75.000.
Aan het bedrag kunnen geen rechten worden ontleend.