Skelbimas apie sutarties skyrimą
Pirkimo procedūros rezultatai
Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/24/ES
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Polocko gatvės Vilniaus m. kapitalinio remonto techninio projekto bendrosios ir specialiosios (paveldosauginės) projekto ekspertizės paslaugos
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas71319000 Ekspertų paslaugos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
„Polocko gatvės Vilniaus m. kapitalinio remonto techninio projekto bendrosios ir specialiosios (paveldosauginės) projekto ekspertizės paslaugos“ (CVP IS pirkimo numeris 487291).
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)71319000 Ekspertų paslaugos
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Atliekant atnaujintą varžymąsi pagal preliminariąsias statinio projekto bendrosios, dalies, specialiosios ekspertizės ir statinio projekto sprendinių ekspertizės paslaugų sutartis (2019 04 29 Nr. A64-140/19, 2019 04 30 Nr. A64-145/19 ir 2019 05 03 Nr. A64-153/19) dėl II pirkimo objekto dalies „Statinių grupė – inžineriniai statiniai“ perkamos Polocko gatvės Vilniaus m. kapitalinio remonto techninio projekto bendrosios ir specialiosios (paveldosauginės) projekto ekspertizės paslaugos (CVP IS pirkimo numeris 487291).