Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Inzameling en verwerking van grof huishoudelijk afval en textiel
Reference number: 360275
II.1.2)Main CPV code90510000 Refuse disposal and treatment
II.1.4)Short description:
De opdracht omvat het inzamelen van al het grof huishoudelijk afval (bruikbaar en niet herbruikbaar) in de gemeente Oude IJsselstreek bij huishoudens en gebruikers van overige percelen die afvalstoffenheffing betalen, met een kringlooprendement van minimaal 80% (op basis van gewicht, product- en materiaalhergebruik). Daarnaast valt ook de inzameling via bovengrondse textielcontainers in de openbare ruimte en het (laten) sorteren en verwerken van het ingezamelde textiel in de gemeente Oude IJsselstreek onder de opdracht.
Opzet van de aanbesteding is één Opdrachtnemer door middel van een dienstverleningsovereenkomst te contracteren voor de inzameling en verwerking van grof huishoudelijk afval en textiel.
Deze aanbesteding betreft een ‘sociale aanbesteding’ en is voorbehouden aan ‘sociale ondernemers’ zoals beschreven in art. 2.82 van de Aanbestedingswet 2012.
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)90514000 Refuse recycling services
90512000 Refuse transport services
II.2.4)Description of the procurement:
GHA gemiddeld 1970 ton per jaar.
Textiel gemiddeld 194 ton per jaar.