Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie63712700 Verkeersleidingsdiensten
II.1.4)Korte beschrijving:
De gemeente Leidschendam-Voorburg heeft in het kader van de bereikbaarheid van de gemeente met grote regelmaat behoefte aan de inzet van verkeersregelaars voor geplande werkzaamheden en de inzet van verkeersregelaars en verkeersmaatregelen bij calamiteiten en pieken.
II.1.5)Geraamde totale waardeWaarde zonder btw: 300 000.00 EUR
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding: