Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Lease, beheer en onderhoud wagenpark (ambulancevoertuigen)
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie66114000 Financiële leasing
II.1.4)Korte beschrijving:
De opdracht bestaat uit de lease, het beheer en het onderhoud van ambulancevoertuigen voor Ambulance Amsterdam. De looptijd is minimaal 5 jaar.
II.1.5)Geraamde totale waarde
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)50111110 Ondersteunende diensten voor wagenpark
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
De opdracht bestaat uit het leveren, beheren en onderhouden van ca 80 ambulancevoertuigen in een lease constuctie met open calculatie op de component onderhoud. Dit voor de gebruiksduur van minimaal 5 jaar met een optie tot verlengen