II. szakasz: Tárgy
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
MKB16/2016 Fogyasztói üveg csomagolási hulladékok gyűjtése és hasznosítása 2016. évre, szolgáltatás- megrendelési szerződés keretében.
II.1.2)Fő CPV-kód90500000 Hulladékkal és szeméttel kapcsolatos szolgáltatások
II.1.4)Rövid meghatározás:
MKB16/2016 Fogyasztói üveg csomagolási hulladékok gyűjtése és hasznosítása 2016. évre, szolgáltatás- megrendelési szerződés keretében, a környezetvédelmi termékdíjról szóló 2011. évi LXXXV. törvény 22. § (1) bekezdés alapján.
II.1.6)Részekre vonatkozó információkA beszerzés részekből áll: igen
II.2)Meghatározás
II.2.1)Elnevezés:
Fogyasztói üveg csomagolási hulladékok gyűjtése és hasznosítása: 960 000 kg (fix mennyiség) + 25 % mennyiségben.
Rész száma: 1
II.2.2)További CPV-kód(ok)90500000 Hulladékkal és szeméttel kapcsolatos szolgáltatások
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
Rész száma: 2
Rész száma: 3
Rész száma: 4
Rész száma: 5
Fogyasztói üveg csomagolási hulladékok gyűjtése és hasznosítása: 480 000 kg (fix mennyiség) + 25 % mennyiségben.
Rész száma: 6
Rész száma: 7
Rész száma: 8
Rész száma: 9
Rész száma: 10
Rész száma: 11
Rész száma: 12
Rész száma: 13
Rész száma: 14
Rész száma: 15