Contract award notice – utilities
Results of the procurement procedure
Legal Basis:
Directive 2014/25/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Dostawa prętów ze stali specjalnych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2019 roku (nr grupy 271-3)
Reference number: 701902188
II.1.2)Main CPV code44330000 Bars, rods, wire and profiles used in construction
II.1.4)Short description:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29.1.2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2017 r. poz. 1579 ze zm.), zwanej w treści niniejszej SIWZ ustawą Pzp lub ustawą, oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze.
Zamówienie obejmuje dostawę prętów ze stali specjalnych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2019 roku.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania prawne i parametry techniczno-użytkowe określono w SIWZ.
W niniejszym postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między zamawiającym a wykonawcami, w szczególności składanie ofert, JEDZ oraz dokumentów i oświadczeń, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Oferty wraz z załącznikami oraz JEDZ, pod rygorem nieważności, sporządza się w postaci elektronicznej i opatruje się kwalifikowanym podpisem elektronicznym.
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)44330000 Bars, rods, wire and profiles used in construction
II.2.4)Description of the procurement:
Pręt stalowy kwadratowy - szacunkowa wielkość dostaw – 10 200 kg
Pręt stalowy 6xkątny - szacunkowa wielkość dostaw – 1 138 kg
Pręt stalowy płaski - szacunkowa wielkość dostaw – 70 415 kg
II.2.1)Title:
Pręt stalowy żebrowany do zbrojenia betonu
Lot No: 4
Pręt stalowy żebrowany do zbrojenia betonu - szacunkowa wielkość dostaw –5 000 kg
Pręt stalowy okrągły - szacunkowa wielkość dostaw – 1 345 831,500 kg
Pręt stalowy o profilu nożowym
Lot No: 6
Pręt stalowy o profilu nożowym – szacunkowa wielkość dostaw – 3 000 kg
Pręt stalowy okrągły - szacunkowa wielkość dostaw – 10 460 kg
Pręt stalowy płaski - szacunkowa wielkość dostaw – 1 000 kg