Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/24/ES
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Dviduris sieninis autoklavas (5027)
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas33191000 Sterilizacijos, dezinfekcijos ir higienos prietaisai
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Dviduris sieninis autoklavas
II.1.5)Numatoma bendra vertė
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)33191000 Sterilizacijos, dezinfekcijos ir higienos prietaisai
II.2.4)Pirkimo aprašymas: