Szolgáltatások - 292314-2018
Magyarország-Budapest: Takarítási és higiéniai szolgáltatások
2018/S 128-292314
Tájékoztató az eljárás eredményéről
A közbeszerzési eljárás eredménye
Szolgáltatásmegrendelés
Jogalap:
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Teljes körű napi-, időszakos-, nagy- és eseti takarítási, fertőtlenítési és kártevőirtási szolgáltatások nyújtása a KEF mindenkori üzemeltetési és/vagy ellátási körébe tartozó ingatlanokban
II.1.2)Fő CPV-kód
90900000 Takarítási és higiéniai szolgáltatások
II.1.4)Rövid meghatározás:
II.1.6)Részekre vonatkozó információk
A beszerzés részekből áll: igen
II.2)Meghatározás
II.2.1)Elnevezés:
Teljes körű napi-, időszakos-, nagy- és eseti takarítási, fertőtlenítési szolgáltatások nyújtása a KEF mindenkori üzemeltetési és/vagy ellátási körébe tartozó ingatlanokban
Rész száma: 1
II.2.2)További CPV-kód(ok)
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
Vállalkozási keretszerződés keretében a Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság üzemeltetési/ellátási körébe tartozó, Magyarország területén lévő épületekben teljes körű napi-, időszakos-, nagy- és eseti takarítási, fertőtlenítési szolgáltatások nyújtása.
Jelenleg a KEF üzemeltetési és/vagy ellátási köré be országosan 409 db létesítmény tartozik, alapterületük összesen 1 054 000 m2, ebből a napi takarítással érintett terület 955 000 m2, ezen belül jelenleg a KEF üzemeltetési és/vagy ellátási körébe országosan 375 db nemzetbiztonsági védelem alá eső szervek és létesítmények köréről szóló 2009/2015. (XII. 29.) Korm. határozat hatálya alá tartozó létesítmény tartozik, alapterületük összesen 960 000 m2, ebből a napi takarítással érintett terület 935 000 m2.
Ajánlatkérő a takarítási szolgáltatáshoz kapcsolódóan összesen 23 585 db vagy csomag/év (94 340 db vagy csomag/48 hónap) különféle higiéniai termék szállítását is kéri.
A keretszerződés hatálya alatt integrációs folyamat, szervezeti átalakítás és/vagy feladatellátás átadás eredményeként épületek bevonásával illetve a meglévő épületek kikerülésével a szerződés tárgya szerinti szolgáltatás mennyisége változhat.
A termékek részletezése és az elvárt szolgáltatás tartalma a közbeszerzési dokumentumok műszaki leírásában található. A létesítmények pontos címe az ajánlattételi szakaszban kerül ismertetésre.
A keretszerződés keretösszege: nettó 23 692 980 000 HUF/Ft
Karakterkorlátozás miatt az Értékelési szempontok teljeskörűen itt kerülnek ismertetésre:
Szakmai ajánlat (a szerződés teljesítésében részt vevő személyi állomány képzettsége, többletszakmai tapasztalata) / Súlyszám: 15
1. A szerződés teljesítésében részt vevő OKJ-s takarítói képzettséggel rendelkező szakemberek létszáma (fő, maximum 30 fő) / Súlyszám: 5
2. A szerződé s teljesítésében részt vevő, a takarítás koordinálásáért és minőségellenőrzéséért felelős egy fő szakember többletszakmai tapasztalata a III.1.3.) M2) a) alpont szerinti alkalmassági minimumkövetelményen felül, hónapokban kifejezve (minimum 0, maximum 48 hónap) / Súlyszám: 5
3. A szerződés teljesítésében részt vevő, helyszíni irányítást végző személyi állomány többletszakmai tapasztalata az III.1.3.) M2) b) alpont szerinti alkalmassági minimumkövetelményen felül, hónapokban kifejezve (maximum 3 fő, minimum 0 és maximum 48 hónap/fő) / Súlyszám: 5
Árajánlat: Az ellenszolgáltatás nettó ös szege (HUF), Súlyszám: 85
Fertőtlenítési és kártevőírtási szolgáltatások nyújtása a KEF mindenkori üzemeltetési és/vagy ellátási körébe tartozó ingatlanokban
Rész száma: 2
90921000 Fertőtlenítési és kártevőirtási szolgáltatások
Vállalkozási keretszerződés keretében a Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság üzemeltetési/ellátási körébe tartozó, Magyarország területén lévő épületekben fertőtlenítési és kártevőirtási szolgáltatások nyújtása.
Jelenleg a KEF üzemeltetési és/vagy ellátási körébe országosan 409 db létesítmény tartozik, alapterületük összesen 1 054 000 m2, ezen belül jelenleg a KEF üzemeltetési és/vagy ellátási körébe országosan 375 db nemzetbiztonsági védelem alá eső szervek és létesítmények köréről szóló 2009/2015. (XII. 29.) Korm. határozat hatálya alá tartozó létesítmény tartozik, alapterületük összesen 960 000 m2.
Az elvárt szolgáltatás tartalmát a műszaki leírás tartalmazza. A létesítmények pontos címe az ajánlattételi szakaszban kerül ismertetésre.
A keretszerződés keretösszege: nettó 307 020 000 HUF/Ft
Szakmai ajánlat (a szerződés teljesítésében részt vevő személyi állomány képzettsége, többletszakmai tapasztalata) / Súlyszám: 10
1. A szerződés teljesítésében részt vevő, kártevőirtás koordinálásáért és minőségellenőrzéséért felelős egy fő szakember többletszakmai tapasztalata a III.1.3.) M2) a) alpont szerinti alkalmassági minimumkövetelményen felül, hónapokban kifejezve (minimum 0 és maximum 48 hónap) / Súlyszám: 5
2.A szerződés teljesítésében részt vevő, egészségüg yi gázmester képzettséggel rendelkező személyi állomány többletszakmai tapasztalata az III.1.3.) M2) b) alpont szerinti alkalmassági minimumkövetelményen felül, hónapokban kifejezve (maximum 2 fő, minimum 0 és maximum 48 hónap/fő) / Súlyszám: 5
Árajánlat: Az ellenszolgáltatás nettó összege (HUF), Súlyszám: 90