II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Dostawa sprzętu do zabiegów laryngologicznych, implantów ortopedycznych oraz materiałów jednorazowych
Reference number: NZZ/28/P/22
II.1.2)Main CPV code33140000 Medical consumables
II.1.4)Short description:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów jednorazowego sprzętu medycznego w zakresie następujących grup:
GRUPA 1. ZGŁĘBNIKI ŻOŁĄDKOWE
GRUPA 2. ŻEL STERYLNY W SASZETKACH
GRUPA 3. TROKARY
GRUPA 4. IMADŁA LAPAROSKOPOWE
GRUPA 5. SYSTEM REDUKTORÓW STOŻKA DO OPERACJI REWIZYJNYCH STAWU BIODROWEGO
GRUPA 6. NARZĘDZIA MEDYCZNE DO OPERACJI UCHA
GRUPA 7. NARZĘDZIA MEDYCZNE DO MIKROCHIRURGII KRTANI
GRUPA 8 NARZĘDZIA MEDYCZNE DO OPERACJI FESS
GRUPA 9. WKŁADY JEDNORAZOWE DO SSAKA TYPU MEDELA
GRUPA 10. MEMBRANA DWUWARSTWOWA, KOLAGENOWA, BIODEGRADOWALNA
GRUPA 11. JEDNORAZOWY STAPLER ZAMYKAJĄCO-TNĄCY Z ZAKRZYWIONĄ GŁÓWKĄ
GRUPA 12. PROTEZY NACZYNIOWE IMPREGNOWANE WĘGLEM
GRUPA 13. PROTEZY NACZYNIOWE PROSTE I ROZWIDLONE
GRUPA 14. ZESTAW DO OPERACJI BARIATRYCZNYCH
GRUPA 15. NARZĘDZIA MEDYCZNE DO OPERACJI SZCZĘKI
GRUPA 16. RĘKAWICE CHIRURGICZNE STERYLNE
GRUPA 17. RĘKAWICE NITRYLOWE BEZPUDROWE
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for all lots
II.2)Description
II.2.1)Title:
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)33140000 Medical consumables
II.2.4)Description of the procurement:
ZGŁĘBNIKI ŻOŁĄDKOWE
Sposób oceny ofert w zakresie grupy:
A) Kryterium: cena – wskaźnik C – obliczony będzie według wzoru:
C = ( Cn / Cb ) x 60
Gdzie:
Cn – oferta z najniższą ceną brutto.
Cb - cena brutto badanej oferty.
B) Kryterium: Termin realizacji bieżącego zamówienia – wskaźnik T – obliczony będzie według wzoru:
T = ( To / Tmax ) x 25
To – ilość punktów otrzymanych przez badaną ofertę.
Tmax – maksymalna ilość punktów do otrzymania w ramach kryterium.
Ilość punktów przyznawanych w ramach To:
1) Termin realizacji bieżącego zamówienia - 5 dni roboczych – 0 pkt.
2) Termin realizacji bieżącego zamówienia - 3 – 4 dni robocze – 40 pkt.
3) Termin realizacji bieżącego zamówienia - 1 – 2 dni robocze – 100 pkt.
W ramach w/w kryterium wykonawca może otrzymać maksymalnie 100 pkt = 25%.
Uwaga:
Zaoferowanie terminu realizacji bieżącego zamówienia przez wykonawcę może nastąpić tylko w pełnych dniach. Wykonawca nie może zaproponować terminów np. w godzinach lub minutach lub sekundach lub łącznie w dniach i innych jednostkach
C ) Kryterium: reklamacja jakościowa – wskaźnik R – obliczony będzie według wzoru:
R = ( Rb / Rmax ) x 15
Rb – Załatwienie reklamacji jakościowej badanej oferty.
Rmax – maksymalna ilość punktów do otrzymania w ramach kryterium
Ilość punktów przyznawanych w ramach Rb:
1) Załatwienie reklamacji jakościowej w terminie do 7 dni roboczych – 0 pkt.
2) Załatwienie reklamacji jakościowej w terminie od 5 do 6 dni roboczych – 20 pkt
3) Załatwienie reklamacji jakościowej w terminie od 3 do 4 dni roboczych – 50 pkt.
4) Załatwienie reklamacji jakościowej w terminie do 2 dni roboczych – 100 pkt.
W ramach kryterium wykonawca może otrzymać maksymalnie 100 pkt = 15%.
Zaoferowanie terminu załatwienia reklamacji jakościowej przez wykonawcę może nastąpić tylko w pełnych dniach. Wykonawca nie może zaproponować terminów np. w godzinach lub minutach lub sekundach lub łącznie w dniach i innych jednostkach
D) - Ocena oferty – wskaźnik O obliczony będzie według wzoru:
O = C + T + R
O - ocena oferty.
C - cena.
T - termin realizacji bieżącego zamówienia.
R - reklamacja jakościowa.
Lot No: 2
ŻEL STERYLNY W SASZETKACH
33162200 Operating-theatre instruments
TROKARY
Lot No: 4
II.2.2)Additional CPV code(s)33168000 Endoscopy, endosurgery devices
IMADŁA LAPAROSKOPOWE
Lot No: 5
II.2.2)Additional CPV code(s)33183100 Orthopaedic implants
SYSTEM REDUKTORÓW STOŻKA DO OPERACJI REWIZYJNYCH STAWU BIODROWEGO
Sposób oceniania ofert:
A) - Kryterium: cena – wskaźnik C – obliczony będzie według wzoru:
Cn - cena brutto najtańszej oferty.
B) – Kryterium: Termin dostarczenia przedmiotu zamówienia – wskaźnik T – obliczony będzie według wzoru:
T = ( Td / Tmax ) x 40
Td – ilość punktów otrzymanych przez badaną ofertę.
Ilość punktów przyznawanych w ramach Td:
Termin dostarczenia przedmiotu zamówienia - 2 dni robocze – 0 pkt.
Termin dostarczenia przedmiotu zamówienia - 1 dzień roboczy – 100 pkt.
W ramach kryterium - Termin dostarczenia przedmiotu zamówienia wykonawca może otrzymać maksymalnie 100 pkt = 40%.
Uwaga.
Każde zaoferowanie czasu - terminu dostarczenia przedmiotu zamówienia (dostarczenia kompletu rozmiarów wszystkich komponentów implantu i przedmiotu przekazanego do używania po wezwaniu Zamawiającego do zabiegu - instrumentarium do zakładania w/w implantów ) przez wykonawcę może nastąpić tylko w okresach dniowych. Wykonawca nie może zaproponować terminów np. w godzinach lub minutach lub sekundach lub łącznie w dniach i innych jednostkach
Lot No: 6
33162000 Operating theatre devices and instruments
NARZĘDZIA MEDYCZNE DO OPERACJI UCHA
Lot No: 7
II.2.2)Additional CPV code(s)33169000 Surgical instruments
33190000 Miscellaneous medical devices and products
NARZĘDZIA MEDYCZNE DO MIKROCHIRURGII KRTANI
Lot No: 8
33168000 Endoscopy, endosurgery devices
NARZĘDZIA MEDYCZNE DO OPERACJI FESS
Lot No: 9
WKŁADY JEDNORAZOWE DO SSAKA TYPU MEDELA
Lot No: 10
MEMBRANA DWUWARSTWOWA, KOLAGENOWA, BIODEGRADOWALNA
Lot No: 11
JEDNORAZOWY STAPLER ZAMYKAJĄCO-TNĄCY Z ZAKRZYWIONĄ GŁÓWKĄ
B) Kryterium: czas uzupełnienia depozytu – wskaźnik D – obliczony będzie według wzoru:
D = ( Do / Dmax ) x 40
Do – ilość punktów otrzymanych przez badaną ofertę.
Dmax – maksymalna ilość punktów do otrzymania w ramach kryterium.
Ilość punktów przyznawanych w ramach Do:
1) Czas uzupełnienia depozytu - do 2 dni roboczych – 0 pkt.
2) Czas uzupełnienia depozytu - do 1 dnia roboczego – 100 pkt.
W ramach kryterium - czas uzupełnienia depozytu wykonawca może otrzymać maksymalnie 100 pkt = 40%.
Zaoferowanie terminu czasu uzupełnienia depozytu przez wykonawcę może nastąpić tylko w pełnych dniach. Wykonawca nie może zaproponować terminów np. w godzinach lub minutach lub sekundach lub łącznie w dniach i innych jednostkach
C) Ocena oferty – wskaźnik O obliczony będzie według wzoru:
O = C + D
D - czas uzupełnienia depozytu
Lot No: 12
II.2.2)Additional CPV code(s)33184200 Vascular prostheses
. PROTEZY NACZYNIOWE IMPREGNOWANE WĘGLEM
Lot No: 13
PROTEZY NACZYNIOWE PROSTE I ROZWIDLONE
Lot No: 14
II.2.2)Additional CPV code(s)33141620 Medical kits
ZESTAW DO OPERACJI BARIATRYCZNYCH
Lot No: 15
Lot No: 16
II.2.2)Additional CPV code(s)33141420 Surgical gloves
Lot No: 17
RĘKAWICE NITRYLOWE BEZPUDROWE