Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
EA afvalinzameling en -verwerking
Reference number: HuFa-2021-ID-007
II.1.2)Main CPV code90510000 Refuse disposal and treatment
II.1.4)Short description:
De Aanbestedende dienst wilt aan de hand van deze Aanbesteding komen tot een partner die in staat is en ook bewezen heeft, soortgelijke opdracht met succes te realiseren. Middels deze Aanbesteding wordt de opdractht gegund aan de Inschrijver die als nummer één (1) uit de rangorde eindigt.
De overeenkomst wordt aangegaan voor een initiële periode van één (1) jaar met de mogelijkheid om met een in redelijkheid, naar verwachting presterende Opdrachtnemer, de overeenkomst te verlengen voor nogmaals drie (3) maal een periode van één (1) jaar. De maximale looptijd van deze overeenkomst bedraagt vier (4) jaar. Het streven is om de overeenkomst in te laten gaan per 6.10.2021.
II.1.5)Estimated total valueValue excluding VAT: 800 000.00 EUR
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.4)Description of the procurement:
CVO wenst één partij te contracteren voor het inzamelen en verwerken van afval binnen CVO (betreft circa 40 schoollocaties), de afvalsoorten zijn:
— bedrijfsafval,
— papier/karton,
— archief /vertrouwelijk.