Contract notice – utilities
Directive 2004/17/EC
II.1)Description
II.1.6)Common procurement vocabulary (CPV)77210000 Logging services
DescriptionLogging services.
Information about lots
Lot No: 1 Lot title: Region 1 – Brno1)Short description:
Předmětem poskytovaných služeb bude odstraňování a oklešťování stromoví a jiných porostů ohrožujících bezpečné a spolehlivé provozování zařízení distribuční soustavy, včetně likvidace odstraněného klestu, zbytků po těžbě a travního odpadu touto činností vzniklého a další související služby. Předmět veřejné zakázky se vztahuje na veškeré porosty nacházející se v ochranných pásmech distribučních zařízení provozovaných společností E.ON Distribuce, a.s., a to v rámci vedení 110 kV (vedení VVN), vedení 1–35 kV (vedení VN) a v blízkosti nebo podél vedení do 1 000 V (vedení NN), vyjma objektů rozvoden 110 kV, transformoven 110/22 kV, spínacích stanic a elektrických stanic 22 kV provozovaných společností E.ON Distribuce, a.s., které jsou oploceny a současně zajištěny elektronickým zabezpečením proti vniknutí neoprávněných osob. Za podmínek, které jsou dále definovány v zadávací dokumentaci, jsou předmětem veřejné zakázky i porosty mimo ochranná pásma. Podrobněji v zadávací dokumentaci.
2)Common procurement vocabulary (CPV)77210000 Logging services
3)Quantity or scope:
Poskytování služeb dle bodu 1) bude sjednáno na dobu neurčitou a předpokládaná hodnota je stanovena za 48 měsíců poskytování služeb.
Estimated value excluding VAT: 15 600 000 CZK
4)Indication about different date for duration of contract or starting/completionStarting 1.1.2016
5)Additional information about lots:
Zadavatel požaduje, aby dodavatel k zajištění svých povinností vyplývajících z účasti v zadávacím řízení poskytl jistotu ve smyslu § 67 zákona. Jistotu poskytne dodavatel formou složení peněžní částky na účet zadavatele, nebo formou bankovní záruky nebo pojištění záruky. Výše jistoty je stanovena pro tuto část veřejné zakázky na částku: 290 000 CZK.
Lot No: 2 Lot title: Region 5 – Jindřichův Hradec1)Short description:
Estimated value excluding VAT: 36 800 000 CZK
Zadavatel požaduje, aby dodavatel k zajištění svých povinností vyplývajících z účasti v zadávacím řízení poskytl jistotu ve smyslu § 67 zákona. Jistotu poskytne dodavatel formou složení peněžní částky na účet zadavatele, nebo formou bankovní záruky nebo pojištění záruky. Výše jistoty je stanovena pro tuto část veřejné zakázky na částku: 650 000 CZK.
Lot No: 3 Lot title: Region 7 – Otrokovice1)Short description:
Estimated value excluding VAT: 60 400 000 CZK
Zadavatel požaduje, aby dodavatel k zajištění svých povinností vyplývajících z účasti v zadávacím řízení poskytl jistotu ve smyslu § 67 zákona. Jistotu poskytne dodavatel formou složení peněžní částky na účet zadavatele, nebo formou bankovní záruky nebo pojištění záruky. Výše jistoty je stanovena pro tuto část veřejné zakázky na částku: 1 000 000 CZK.
Lot No: 4 Lot title: Region 9 – Prostějov1)Short description:
Estimated value excluding VAT: 36 400 000 CZK
Zadavatel požaduje, aby dodavatel k zajištění svých povinností vyplývajících z účasti v zadávacím řízení poskytl jistotu ve smyslu § 67 zákona. Jistotu poskytne dodavatel formou složení peněžní částky na účet zadavatele, nebo formou bankovní záruky nebo pojištění záruky. Výše jistoty je stanovena pro tuto část veřejné zakázky na částku: 640 000 CZK.
Lot No: 5 Lot title: Region 10 – Tábor1)Short description:
Estimated value excluding VAT: 14 000 000 CZK
Zadavatel požaduje, aby dodavatel k zajištění svých povinností vyplývajících z účasti v zadávacím řízení poskytl jistotu ve smyslu § 67 zákona. Jistotu poskytne dodavatel formou složení peněžní částky na účet zadavatele, nebo formou bankovní záruky nebo pojištění záruky. Výše jistoty je stanovena pro tuto část veřejné zakázky na částku: 230 000 CZK.