Ajánlati/részvételi felhívás
2004/18/EK irányelv
I. szakasz: Ajánlatkérő
II.1)Meghatározás
II.1.1)Az ajánlatkérő által a szerződéshez rendelt elnevezés:
Felmérés a közepes piaci tőkeértékű vállalatok finanszírozásáról.
II.1.2)A szerződés típusa és a teljesítés helyeSzolgáltatások
Szolgáltatási kategória száma 11: Vezetési tanácsadó szolgáltatások [6] és az ezzel összefüggő szolgáltatások
A teljesítés helye: A feladatokat a nyertes ajánlattevő által kijelölt helyen kell végrehajtani. Legfeljebb 3 koordinációs megbeszélésre kerül sor az ajánlatkérővel Brüsszelben.
NUTS-kód
II.1.4)Keretmegállapodásra vonatkozó információk
II.1.5)A szerződés vagy a beszerzés(ek) rövid meghatározása
A pályázati felhívás a közepes piaci tőkeértékű vállalatok finanszírozási forrásairól szóló felmérés elkészítésére irányul. Az elemzési eszközök kifejlesztése és a cégek reprezentatív mintájának meghatározása már megtörtént (lásd az LE Europe/IPSOS által készített „Valós gazdaságfinanszírozási felmérés – végső jelentés” című felmérést). A jelen pályázat a felmérés tényleges lebonyolítására, valamint a kifejlesztett eszközöknek – a felmérésen alapuló elsődleges adatoknak a bankszintű és cégszintű jellemzőkre vonatkozó másodlagos adatokhoz való kapcsolásával elvégzendő elemzése céljából történő – alkalmazására irányul.
II.1.6)Közös közbeszerzési szójegyzék (CPV)79300000 Gazdasági és piackutatás; közvéleménykutatás és statisztika, 79310000 Piackutatási szolgáltatások, 79330000 Statisztikai szolgáltatások, 66100000 Banki és befektetési szolgáltatások, 72300000 Adatkezelési szolgáltatások
II.2)Szerződés szerinti mennyiség
II.2.1)Teljes mennyiség:
A pályázati felhívásban említett feladatok elvégzésének maximális becsült összege 140 000 EUR, amely az összes díjat és költséget – az utazási és ellátási költséget is beleértve – magában foglalja. Az e fölött az összeg fölött érkező ajánlatokat nem veszik figyelembe.
Becsült érték áfa nélkül: 140 000 EUR
II.2.2)Vételi jogra (opcióra) vonatkozó információVételi jog (opció): nem
Direttiva 2004/18/KE
II.1)Deskrizzjoni
II.1.1)Titlu mogħti lill-kuntratt mill-awtorità kontraenti:
Servej dwar il-finanzjament 'mid-cap'.
II.1.2)Tip ta’ kuntratt u l-post tax-xogħlijiet, il-post tal-kunsinna jew tal-eżekuzzjoniServizzi
Kategorija tas-servizz Nru 11: Servizzi ta’ ġestjoni u konsulenza [6] u servizzi relatati
Is-sit jew il-post ewlieni tax-xogħlijiet, il-post tal-kunsinna jew tal-eżekuzzjoni: Ix-xogħlijiet għandhom jitwettqu fil-bini indikat mill-kuntrattur. Se jsiru mhux iżjed minn 3 laqgħat ta' koordinazzjoni mal-awtorità li qiegħda toħroġ il-kuntratt fi Brussell.
Kodiċi NUTS
II.1.4)Informazzjoni dwar qafas ta' ftehim
II.1.5)Deskrizzjoni qasira tal-kuntratt jew tax-xiri
Din l-offerta tikkonċerna servej dwar sorsi ta' ffinanzjar għal kumpaniji ta' daqs medju. L-għodod analitiċi u l-identifikazzjoni ta' kampjun rappreżentattiv ta' ditti diġà ġew żviluppati (ara 'Servej dwar il-finanzjament tal-ekonomija reali. Rapport finali' minn LE Europe/IPSOS). L-offerta preżenti tkopri t-tħaddim innifsu tas-servej u l-applikazzjoni tal-għodod żviluppati biex tiġi analizzata d-dejta bbażata fuq is-servej primarju billi tabbinaha mad-dejta sekondarja fuq il-karatteristiċi tal-livell tal-bank u l-livell tad-ditta.
II.1.6)Vokabularju komuni dwar l-akkwisti (CPV)79300000 Riċerka tas-suq u ekonomika; stħarriġ ta' l-opinjoni pubblika u statistika, 79310000 Servizzi ta' riċerka tas-suq, 79330000 Servizzi ta' l-istatistika, 66100000 Servizzi bankarji u ta' investiment, 72300000 Servizzi tad-data
II.2)Kwantità jew ambitu tal-kuntratt
II.2.1)Il-kwantità jew l-ambitu totali:
L-istima tal-ogħla ammont għat-twettiq tax-xogħlijiet kollha msemmija f'din is-sejħa għall-offerti hi ta' EUR 140 000 li jinkludu l-ħlasijiet kollha u l-ispejjeż, b'mod partikolari, l-ispejjeż tal-ivvjaġġar u tal-għajxien. L-ebda offerta ta' kuntratt 'il fuq minn dan l-ammont m'hi se tiġi kkunsidrata.
Valur stmat mingħajr VAT: 140 000 EUR
II.2.2)Informazzjoni dwar l-għażlietGħażliet: le
Aankondiging van een opdracht
Richtlijn 2004/18/EG
II.1)Beschrijving
II.1.1)Door de aanbestedende dienst aan de opdracht gegeven benaming:
Onderzoek naar de financiering van midcaps.
II.1.2)Type opdracht en plaats van uitvoering van de werken, levering van de goederen of verlening van de dienstenDiensten
Dienstencategorie nr 11: Diensten voor bedrijfsadvisering [6] en aanverwante diensten
Belangrijkste plaats van uitvoering van de werken, levering van de goederen of verlening van de diensten: de taken moeten uitgevoerd worden in de door de contractant aangewezen lokalen. Er zullen maximaal 3 coördinatievergaderingen met de aanbestedende dienst worden gehouden in Brussel.
NUTS-code
II.1.4)Inlichtingen over de raamovereenkomst
II.1.5)Korte beschrijving van de opdracht of de aankoop/aankopen
Deze aanbesteding betreft een onderzoek naar financieringsbronnen voor middelgrote ondernemingen. De analytische tools en identificatie van een representatieve steekproef van bedrijven zijn reeds ontwikkeld (zie „Onderzoek naar de financiering van de reële economie. Eindverslag” van LE Europa/IPSOS). Onderhavige aanbesteding heeft betrekking op de feitelijke uitvoering van het onderzoek en de toepassing van de ontwikkelde tools voor de analyse van de primaire onderzoeksgegevens door een verband te leggen met secundaire gegevens met betrekking tot bank- en bedrijfskenmerken.
II.1.6)CPV-classificatie (Gemeenschappelijke woordenlijst overheidsopdrachten)79300000 Markt- en economieonderzoek; enquêtes en statistieken, 79310000 Uitvoeren van marktonderzoek, 79330000 Statistische dienstverlening, 66100000 Diensten op het gebied van banken en investeringen, 72300000 Uitwerken van gegevens
II.2)Hoeveelheid of omvang van de opdracht
II.2.1)Totale hoeveelheid of omvang:
Het geraamde maximumbedrag voor de uitvoering van alle taken waarnaar in deze oproep tot inschrijving wordt verwezen, is 140 000 EUR, met inbegrip van alle kosten en uitgaven, in het bijzonder de reis- en verblijfkosten. Inschrijvingen voor de opdracht die dit bedrag overschrijden, worden niet in beschouwing genomen.
Geraamde waarde zonder btw: 140 000 EUR
II.2.2)Inlichtingen over optiesOpties: neen
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania
Smernica 2004/18/ES
II.1)Opis
II.1.1)Názov pridelený zákazke verejným obstarávateľom:
Finančný prieskum stredne veľkých klientov.
II.1.2)Druh zákazky a miesto uskutočňovania prác, dodania tovarov alebo poskytovania služiebSlužby
Kategória služieb č. 11: Poradenské služby v oblasti riadenia [6] a s nimi súvisiace služby
Hlavné miesto alebo lokalita uskutočňovania prác, dodania tovarov alebo poskytovania služieb: Úlohy sa vykonajú v priestoroch určených dodávateľom. Uskutoční sa maximálne 3 koordinačných stretnutí s obstarávateľom v Bruseli.
Kód NUTS
II.1.4)Informácie o rámcovej dohode
II.1.5)Stručný opis zákazky alebo nákupu (nákupov)
Táto zákazka sa týka prieskumu zdrojov financovania pre stredne veľké podniky. Analytické nástroje a identifikácia reprezentatívnej vzorky podnikov už boli vypracované (pozri „Finančný prieskum reálneho hospodárstva. Záverečná správa“ od LE Europe/IPSOS). Súčasné obstarávanie zahŕňa aktuálne prebiehajúci prieskum a uplatňovanie pripravených nástrojov na analýzu základných údajov prieskumu ich prepojením so sekundárnymi údajmi o charakteristikách na úrovni bánk a podnikov.
II.1.6)Spoločný slovník obstarávania (CPV)79300000 Prieskum trhu a ekonomický prieskum; prieskum verejnej mienky a štatistika, 79310000 Prieskum trhu, 79330000 Štatistické služby, 66100000 Bankové a investičné služby, 72300000 Dátové služby
II.2)Množstvo alebo rozsah zmluvy
II.2.1)Celkové množstvo alebo rozsah:
Predpokladaná maximálna suma na vykonanie všetkých úloh uvedených v tejto výzve na predloženie ponúk je 140 000 EUR vrátane všetkých poplatkov a nákladov a predovšetkým cestovných výdavkov a diét. Žiadna zmluvná ponuka vyššia než táto hodnota sa nebude brať do úvahy.
Predpokladaná hodnota bez DPH: 140 000 EUR
II.2.2)Informácie o opciáchOpcie: nie