Works - 295034-2018
Germany-Stuttgart: Various surface works
2018/S 129-295034
Contract award notice – utilities
Results of the procurement procedure
Works
Legal Basis:
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Reference number: 18FEI31585
II.1.2)Main CPV code
45233200 Various surface works
II.1.6)Information about lots
This contract is divided into lots: no
II.2)Description
Werken - 295034-2018
Duitsland-Stuttgart: Diverse oppervlaktewerkzaamheden
Aankondiging van een gegunde opdracht – speciale sectoren
Resultaten van de aanbestedingsprocedure
Werken
Rechtsgrond:
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Referentienummer: 18FEI31585
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie
45233200 Diverse oppervlaktewerkzaamheden
II.1.4)Korte beschrijving:
II.1.6)Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding: