Építési beruházás - 295124-2022
Submission deadline has been amended by:  396773-2022
Magyarország-Veszprém: Teljes vagy részleges magas- és mélyépítési munka
2022/S 107-295124
Ajánlati/részvételi felhívás
Építési beruházás
Jogalap:
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Parkolóház tervezése és kivitelezése
Hivatkozási szám: EKR000719562022
II.1.2)Fő CPV-kód
45200000 Teljes vagy részleges magas- és mélyépítési munka
II.1.4)Rövid meghatározás:
Az Európa Kulturális Fővárosa 2023 programsorozat megvalósítása keretében a Veszprém, Mártírok útja 4796 helyrajzi számú ingatlan fejlesztéséhez kapcsolódó előregyártott acél szerkezetű parkolóház épület megvalósításához szükséges engedélyezési és kivitelezési tervdokumentáció elkészítése, kivitelezése, és az ehhez szükséges engedélyek beszerzése.
II.1.5)Becsült teljes érték vagy nagyságrend
II.1.6)Részekre vonatkozó információk
A beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)
45213312 Parkolóház építése
45233228 Útburkolat építése
45233270 Parkolóhely burkolati jeleinek festése
51214000 Parkolóórával kapcsolatos szerelési szolgáltatások
71220000 Építészeti tervezési szolgáltatások
71320000 Mérnöki tervezési szolgáltatások
71356400 Műszaki tervezési szolgáltatások
71500000 Kivitelezéssel kapcsolatos szolgáltatások
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
Jelen fejlesztés során Veszprém, Mártírok útja 4796 helyrajzi számú ingatlan fejlesztéséhez kapcsolódó előregyártott acél szerkezetű parkolóház épület kialakításának a tervezése, kivitelezése.
Tervezési feladat: A közbeszerzési dokumentumok részét képező jóváhagyási tervek alapján tervdokumentációk elkészítése az alábbiak szerint:
- engedélyezési tervek elkészítése, Megrendelő meghatalmazása alapján az engedélyek megszerzése
- a kiviteli tervek elkészítése, árazott és árazatlan, részletes költségvetéssel.
A projekthez elkészült a jóváhagyási terv, és költségbecslés, amik tartalmazzák a fejlesztés főbb mennyiségeit, paramétereit.
Az engedélyezési tervek elkészítésének teljesítési határideje: a szerződés hatálybelépésétől számított 30 naptári nap.
Kiviteli terv elkészítésének teljesítési határideje: a végleges (azaz jogerős) építési engedély rendelkezésére állásától számított 30 naptári nap.
Főbb mennyiségi adatok :
- összes beépített hasznos alapterület: 5256,0 nm
- 174 férőhelyes fedett parkoló
- Földmunka 1462,58 m3
- Sziklalazítás: 190 m3
- Betonacél helyszíni szerelése: 199,16 t
- Betonozás 1803,16 m3
- Zsaluzás 3229,9 m2
- Térkőburkolat készítése 1800 m2
- Műgyanta burkolata 1800 m2
- Tűzgátló bevonat készítése 3550 m2
- Lefolyócső rendszer 147 m
- Fizető automata rendszer 2 klt
- Beléptető rendszer 2 klt
- Foglaltságjelző rendszer 1 klt
- Vasbeton tűzterjedési gátak festése 783,6 m2
- Vasbeton fal festése 3583,5 m2
- Védőcső kiépítés 2623,6 fm
- Előregyártott vasbeton panelek elhelyezése 461,55 m2
A részletes feladatleírást a jelen felhívás és az azt kiegészítő dokumentum részét képező jóváhagyási terv és dokumentációk tartalmazzák