Directive 2004/18/EC
II.1)Title attributed to the contract by the contracting authority:
Vypracovanie Oznámenia o zmene navrhovanej činnosti (8a), dokumentácie na stavebné povolenie (DSP), dokumentácie pre ponuku (DP), výkon autorského dozoru (AD) a koordinátora dokumentácie (KD) pre stavbu:
Diaľnica D3 Oščadnica – Čadca, Bukov, 2. profil.
II.2)Type of contract and place of delivery or of performanceService category No 12: Architectural services; engineering services and integrated engineering services; urban planning and landscape engineering services; related scientific and technical consulting services; technical testing and analysis services
Národná diaľničná spoločnosť, a.s., Mlynské nivy 45, 821 09 Bratislava.
NUTS code SK010 Bratislavský kraj
Smernica 2004/18/ES
II.1)Názov pridelený zákazke verejným obstarávateľom:
II.2)Druh zákazky a miesto dodania tovarov alebo poskytovania služiebKategória služieb č. 12: Architektonické služby; inžinierske služby a komplexné inžinierske služby; mestské plánovanie a krajinná architektúra; súvisiace odborné a technické poradenské služby; technické testovanie a analýzy
Kód NUTS SK010 Bratislavský kraj