Supplies - 297392-2019
Poland-Katowice: Hoses
2019/S 121-297392
Contract award notice – utilities
Results of the procurement procedure
Supplies
Legal Basis:
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Dostawa węży wysokociśnieniowych hydraulicznych nieokutych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2019 roku (nr grupy 251-8)
Reference number: 701802089
II.1.2)Main CPV code
44165100 Hoses
II.1.4)Short description:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29.1.2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. 2018 poz. 1986), zwanej w treści niniejszej SIWZ ustawą Pzp lub ustawą, oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze.
Zamówienie obejmuje dostawę węży wysokociśnieniowych hydraulicznych nieokutych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2019 roku. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania prawne i parametry techniczno-użytkowe określono w SIWZ. W niniejszym postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między zamawiającym a wykonawcami, w szczególności składanie ofert, JEDZ oraz dokumentów i oświadczeń, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Oferty wraz z załącznikami oraz JEDZ, pod rygorem nieważności, sporządza się w postaci elektronicznej i opatruje się kwalifikowanym podpisem elektronicznym.
II.1.6)Information about lots
This contract is divided into lots: yes
II.2)Description
II.2.1)Title:
Węże wysokociśnieniowe typu 2SN
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)
II.2.4)Description of the procurement:
Wąż wys/ciśn 2XOPL TYP 2SN Q 6 400BAR hydrauliczny antyelektrostatyczny - szacunkowa ilość: 800 m
Wąż wys/ciśn 2XOPL TYP 2SN Q 8 350BAR hydrauliczny antyelektrostatyczny - szacunkowa ilość: 1 250 m
Wąż wys/ciśn 2XOPL TYP 2SN Q 10 330BAR hydrauliczny antyelektrostatyczny - szacunkowa ilość: 55 100 m
Wąż wys/ciśn 2XOPL TYP 2SN Q 12 275BAR hydrauliczny antyelektrostatyczny - szacunkowa ilość: 13 050 m
Wąż wys/ciśn 2XOPL TYP 2SN Q 19 215BAR hydrauliczny antyelektrostatyczny - szacunkowa ilość: 6 300 m
Wąż wys/ciśn 2XOPL TYP 2SN Q 25 165BAR hydrauliczny antyelektrostatyczny - szacunkowa ilość: 1 850 m
Wąż wys/ciśn 2XOPL TYP 2SN Q 31 125BAR hydrauliczny antyelektrostatyczny - szacunkowa ilość: 11 740 m
Węże wysokociśnieniowe typu 2ST
Lot No: 2
Wąż wys/ciśn 2XOPL TYP 2ST Q 10 330BAR hydrauliczny antyelektrostatyczny - szacunkowa ilość: 116 970 m
Wąż wys/ciśn 2XOPL TYP 2ST Q 12 275BAR hydrauliczny antyelektrostatyczny - szacunkowa ilość: 24 200 m
Wąż wys/ciśn 2XOPL TYP 2ST Q 19 215BAR hydrauliczny antyelektrostatyczny - szacunkowa ilość: 4 951 m
Wąż wys/ciśn 2XOPL TYP 2ST Q 25 165BAR hydrauliczny antyelektrostatyczny - szacunkowa ilość: 3 550 m
Wąż wys/ciśn 2XOPL TYP 2ST Q 31 125BAR hydrauliczny antyelektrostatyczny - szacunkowa ilość: 17 000
Węże wysokociśnieniowe typu 4SP
Lot No: 3
Wąż wys/ciśn 4XOPL TYP 4SP Q 10 445BAR hydrauliczny antyelektrostatyczny - szacunkowa ilość: 63 850 m
Wąż wys/ciśn 4XOPL TYP 4SP Q 12 415BAR hydrauliczny antyelektrostatyczny - szacunkowa ilość: 34 050 m
Wąż wys/ciśn 4XOPL TYP 4SP Q 19 350BAR hydrauliczny antyelektrostatyczny - szacunkowa ilość: 8 860 m
Wąż wys/ciśn 4XOPL TYP 4SP Q 25 280BAR Hydrauliczny antyelektrostatyczny - szacunkowa ilość: 15 200 m
Wąż wys/ciśn 4XOPL TYP 4SP Q 31 210BAR hydrauliczny antyelektrostatyczny - szacunkowa ilość: 7 450 m
Węże wysokociśnieniowe typu 4SH
Lot No: 4
Wąż wys/ciśn 4XOPL TYP 4SH Q 25 380BAR hydrauliczny antyelektrostatyczny - szacunkowa ilość: 13 800 m
Wąż wys/ciśn 4XOPL TYP 4SH Q 31 325BAR hydrauliczny antyelektrostatyczny - szacunkowa ilość: 700 m